Технічні питання


Чи можу я торгувати на демо-рахунку за контрактами CFD на американські акції?


Торгівля на демо-рахунках по інструментах CFD не передбачена. Для використання даних торгових інструментів Вам необхідно відкрити реальний рахунок.


У вас на сайті написано, що на залишок грошових коштів на рахунку нараховуються відсотки в розмірі 6% річних. Однак я не бачу цього на своєму рахунку.


Слід мати на увазі, що на рахунку, що знаходяться в групі Swap-free, процентна ставка не нараховується. Змінити тип рахунку ви можете, звернувшись до служби технічної підтримки.


Де я можу дізнатися про торгівлю на Форекс?


Ви можете відвідати нашу сторiнку для початкiвцiв, на якiй можете знайти багато корисної інформації про ринок форекс. Також можете завантажити торговий термінал, в якому можна відкрити демо рахунок, умови торгівлі на ньому нічим не відрізняються від реального торгового рахунку, за винятком того, що на демо рахунку ви не ризикуєте своїми грошима.


Чи застраховані торгові рахунки в вашій компанії?


На цей момент, жодна компанія, що надає послуги на ринку Forex, не надає послуги страхування рахунку. Компанія ІнстаФорекс має десятки тисяч клієнтів по всьому світу і вони нам довіряють. Нещодавно ми надавали банківську гарантію, але в зв'язку зі світовою кризою, ми не надаємо дану послугу через її нерентабельність.


Що таке stop-out?


Рівень рахунку клієнта, при досягненні якого примусово ліквідуються угоди клієнта по найближчому котируванні. У компанії ІнстаФорекс stop-out наступає коли на рахунку залишається 10% від коштів. Обмеження призначене для страхування втрат від перевищення торгового рахунку клієнта.


Як я можу укласти письмовий договір з вашою компанією? Чи ви не укладаєте письмових договорів з вашими клієнтами?


Відповідно до законодавства багатьох країн, в тому числі в РФ, укладення договору в письмовій формі не є обов'язковим.


Компанія розміщує електронну форму договору (оферти) на сайті, в разі згоди з умовами договору, виконуються певні дії, що вважається прийняттям умов договору та розцінюється як його укладення сторонами.


Що таке кредитне плече?


Кредитне плече - це співвідношення між сумою застави та позиковими коштами, які виділяються під неї: 1:100, 1:200, 1:500. Кредитне плече 1:100 означає, що для укладання угоди вам необхідно мати на торговому рахунку у брокера суму в 100 разів меншу, ніж сума операції.


Чи має Ваша компанія ліцензію?


ІнстаФінтех - це група компаній, зареєстрованих в різних країнах, що працюють під єдиним брендом "ІнстаФінтех". У неї входять різні юридичні особи та уповноважені агенти, які надають послуги клієнтам, в залежності від їх юрисдикції. До групи компаній ІнстаФінтех входять компанія Instant Trading Ltd, зареєстрована на Британських Віргінських островах ліцензується BVI FSC, номер ліцензії SIBA/L/14/1082 та регульована в Євросоюзі Instant Trading EU Ltd, регулюється CySEC, номер ліцензії 266/15.


Збій сервера або проблеми зі з'єднанням:


1. Якщо збій сервера стався з вини компанії - і ви зазнали збитків, що пов'язані з цим збоєм, то компанія зобов'язується відшкодувати ці збитки. Для цього ви повинні відправити лист на [email protected] із зазначенням, номера рахунку, номера угоди та часу коли стався збій з'єднання. Цей лист буде розглянуто протягом 10 днів з дня збою.


2. Якщо немає з'єднання в торговому терміналі, то це може бути викликано декількома причинами:


- Погане з'єднання інтернету.


- Невірний логін або пароль (торговий пароль трейдера)


- Неправильно обрана адреса сервера.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом