Навчання Форекс


Денна робота за монітором, мінімум новин і максимум удачі, хтось використовує додаткові кошти - настоянку валеріани, наприклад, - все це містить піпсовка. Тут нема потреби знати фінансові механізми регулювання світової економіки, і ВВП країн домінуючої ролі не грає. Навіть при бичачому ринку, всередині дня, безлічі відкатів, на яких в принципі можна відкривати позиції та закриватися на передбачуваних максимумах. Головне правило піпсовщиків - не йти проти тренду.

Стратегія піпсовки для пари EUR/JPY дозволяє встановити стопи не на максимальній близькості до ціни відкриття, а враховувати ризики та допускати стопами можливі втрати. Така «розслаблена» поведінка на даній парі обумовлена відносно низькою волатильністю на ринку Forex. Денні зміни не перевищують 200 пунктів, дуже рідко бувають до 300, таких ситуацій за рік було не більше десятка, а внутрішньоденні зміни в 400 пунктів в 2008 році були відзначені тільки один раз - в січні, а в 2007 - два рази за рік, в лютому і серпні.

Це дозволяє відкривати короткі позиції без особливого ризику. У будь-якому випадку необхідно дивитися на часовий графік, щоб не пропустити розворот тенденції, і в разі загострення ситуацій, або, наприклад, стихійних лих в Японії, варто купувати Євро щодо Єни. Оптимальний профіт для піпсовки по парі EUR/JPY становить 5-7 пунктів, стоп ордер можна встановлювати на 15-20 пунктах. З початку 2008 року Євро зміцніло на 600 пунктів, але зараз "ведмеді" взяли своє і курс EUR/JPY повертається до джерел. У серпні ціна Євро знизилася до 160 проти 162 на початку року.

Рекомендації піпсовщиків - гра на зниження. Попри зміни в перебіг дня не варто спокушатися і купувати в той момент, коли ринок говорить продавати, найкраще чекати відкатів. Через несприятливі данні щодо безробіття та інших новин єврозони та позитивних прогнозів Японії можна зробити висновки, що ціна на Євро буде падати. І загальний настрій ринку і прогнози трейдерів говорять про це.

Не варто спокушатися більш менш стабільною парою, тому що зміни в 100 пунктів для піпсовщиків означає зливання депо, результат піпсовки визначається в кінці дня і складається зі спреду, збитків і прибутку. Природно, якщо прибуток більше - значить, день вдався. Тому виставляйте рівні підтримки, стежте за фігурами та не шкодуйте закриватися, якщо відбувається пробій. Попри те, що внутрішньоденна торгова стратегія передбачає виставлення стоп ордерів, багато хто з тих, хто «ловить» пункти профіту, ігнорують це правило, пояснюючи тим, що якщо я біля термінала, то нічого не станеться.

Не можна не відзначити, що деякі брокери не люблять піпсовщиків та іноді виконують наші з вами запити з затримкою, ігноруючи їх. Така доля будь-якого, хто робить в день близько 200 угод. Якщо ваш брокер чесний, то ви не відчуєте, що вас утискають або ігнорують. Пара EUR/JPY - хороший інструмент для тих, хто працює всередині дня.

 

Вибрані статті

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом