Навчання Форекс


"Секрет" цієї торгової стратегії полягає в тому, що чим коротша тривалість вашої угоди, тим менше грошей ви заробите.

Подумайте про будь-які інвестиції, які ви коли-небудь робили. Ви вчинили вбивство за один день?

І навіть якщо вам так пощастить, скільки разів це вже вдалося повторити? Небагато. Це відбувається через універсальне правило життя, яке збігається з універсальним правилом спекуляцій: для зростання прибутку потрібен час.

Успішні трейдери знають, що за 1 хвилину ринок може пройти лише певну відстань, за 5 хвилин він може пройти трохи далі, а за 60 хвилин ще далі. І ніхто не знає, як далеко він може просунутися за день чи тиждень. Невдалі трейдери хочуть торгувати в дуже короткий термін і, таким чином, автоматично обмежують свій потенціал прибутку.

За визначенням вони обмежують свій прибуток та дотримуються сценарію необмеженого збитку. Не дивно, що багато трейдерів досягли таких поганих результатів у короткостроковій торгівлі. Вони опинилися в безвихідній ситуації, слідуючи помилковому уявленню, яке часто розповсюджується брокерами або продавцями торгових систем: ви можете заробити купу грошей, ловлячи ринкові максимуми та мінімуми протягом дня. Ця точка зору підкріплюється, здавалося б, раціональним твердженням: торгуючи протягом одного дня і ніколи не залишаючи відкриті позиції на ніч, ви не наражаєтеся на вплив новин або серйозних змін, тим самим обмежуючи свій ризик. Це абсолютно неправильно з двох причин.

Насамперед ваш ризик знаходиться під вашим контролем. Єдиний контроль, який у нас є у цьому бізнесі, – це встановити стоп-лосс, рівень, на якому ми виходимо з угоди. Це правда, що наступного ранку ринок може вийти за межі вашого стоп-лосса, але це трапляється дуже рідко. Навіть у цьому випадку ми все ще можемо обмежити наші втрати, встановивши стоп-лосс і зробивши все можливе, щоб вийти зі збиткових угод. Ті, хто програє, тримаються за програші, переможці — ні.

Після того, як ви встановили рівні стоп-лосса, ви можете втратити лише цю суму. Незалежно від того, коли і як ви увійшли до угоди, ваш стоп обмежує ваш ризик. Ваш ризик однаковий незалежно від того, чи купуєте ви на рекордному максимумі, чи мінімумі нового ринку.

Коли ви уникаєте залишати позиції на ніч, ви обмежуєте час, необхідний для зростання ваших інвестицій. Іноді ринок відкриватиметься проти вас. Але якщо ви на правильному шляху, більшу частину часу ринок відкриється на вашу користь.

Що ще важливіше, закриваючи свої угоди наприкінці дня або, що ще гірше, на 5 або 10-хвилинних графіках, ви радикально обмежуєте свій потенціал прибутку. Як ми згадували раніше, різниця між переможцями, що програли, полягає в тому, що програвші тримають свої втрати. Ще одна відмінність полягає в тому, що переможці утримують свої виграшні позиції, а ті, що програли, виходять дуже рано. Це схоже на те, якби програвші не виносять прибуткової угоди. Вони так щасливі отримати виграшну угоду, що відмовляються від неї надто рано (зазвичай виходячи на день входу).

Ви ніколи не заробите великих грошей, поки не навчитеся утримувати свої виграшні позиції, і чим довше ви утримуєте їх, тим більше у вас потенціал прибутку. Успішні фермери не садять урожай, а потім кожні кілька хвилин викопують його, щоб подивитися, як він почувається. Вони дозволяють йому проростати та рости. Успіх трейдера нічим не відрізняється від роботи фермера: для створення переможців потрібен час.

Вибрані статті

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом