Конкурси


1. Переможці повинні відкрити та верифікувати рахунки протягом 30 календарних днів після оголошення результатів конкурсу.

2. Призові кошти будуть зараховані на реальний верифікований торговий рахунок, що відкривається клієнтом.

3. Переможець визнає, що будь-яка діяльність на реальному торговому рахунку, що відкривається адміністрацією конкурсу або самим переможцем, визнається досконалою ним та регулюється відповідно до угод та правил Групи Компаній ІнстаФорекс.

4. Усі призи, включаючи перше місце, не підлягають зняттю, однак може бути знято будь-який прибуток, отриманий понад суму призу.

5. Організатор залишає за собою право визнати раніше виданий приз недійсним і таким, що підлягає скасуванню на підставі прямих і непрямих доказів спроб проведення учасником будь-яких махінацій, спрямованих на ""відмивання"" конкурсних засобів.

6. Списання коштів із торговельного рахунку відбувається автоматично при оформленні заявки на виведення коштів. Перевірка балансу торговельного рахунку та вільних коштів (free margin) на відповідність заявці на виведення коштів проводиться безпосередньо під час обробки заявки фахівцями фінансового відділу. У разі невідповідності заявлені кошти повертаються на торговельний рахунок.

7. Компанія залишає за собою право не нараховувати приз у тому випадку, якщо на одному або кількох рахунках клієнта ведеться накопичення призових коштів.

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом