Навчання Форекс


Торгівля на проривах означає покупку ринкового інструменту після того, як він просунувся вище певного цінового рівня (для продажу навпаки). Прориви можуть відбутися в будь-якому часовому форматі. Популярними графіками для всередині - денних трейдерів, які торгують на проривах, є 5 хвилинні та 15 хвилинні графіки. Період утримування позиції коливається від декількох секунд (скальпування прориву) до кінця дня.

Істотні зниження переходять в протяжні підстави, які характеризуються невдалими ралі та повторним тестуванням попередніх низів. Оскільки нова консолідація повільно струшує минулий натовп тих, хто програв, характер ринкового інструменту змінюється. Ціни підштовхуються до вершини ключового опору. Короткострокова відносна сила поліпшується, і графік формує ряд бичачих цінових барів з лініями закриття біля їх максимумів. Рух починає стійкий прорив через стіну, позначену попередніми невдалими спробами.

Ринковий інструмент повинен подолати силу тяжіння, щоб увійти в новий висхідний тренд. Гравці, що орієнтуються на низькі ціни, будують фундамент для підвищення, але не можуть забезпечити критичну силу, необхідну для додання прискорення подальшого ралі. На щастя, натовп, що полює за імпульсом, настигне якраз вчасно, щоб заповнити цю прогалину. Оскільки ринковий інструмент повільно підвищується вище опору, жадібність притягує трейдерів, що грають на зростанні, і ці гравці підхоплюються всі разом в один і той же час.

Виникнення гепа при прориві несе величезний потенціал для покупки. Але грамотний трейдер повинен дотримуватися обережності, якщо рух не супроводжується великим обсягом. Напади ентузіазму покупців повинні привернути широку увагу, яке забезпечує подальший рух ціни. Коли обсяг не в змозі показати збільшення, ГЕП може бути швидко заповнений, і встигнути зловити в пастку емоційних покупців.

У відсутності ГЕПа хвилі великого обсягу забезпечують зручний ціновий ярус, подібно ГЕПу. Але підтримка може бути важкою для вимірювання. І для розвитку імпульсу може знадобитися більше часу, змушуючи ціну коливатися в новому діапазоні, замість того, щоб швидко підвищуватися. На щастя, цей сценарій також надає можливості торгівлі на відкатах, оскільки підтримка породжує вигідні сильні рухи.

Висхідний тренд стикається з передбачуваними перешкодами, зазначеними консолідації попереднього спадного тренду. Ці бар'єри викликають часті падіння, які надають хороші можливості для покупки. Трейдер повинен визначати ці вигідні зони заздалегідь, але також і розуміти, що падіння зникнуть під час сильних ралі. В цьому випадку відбувається цінової прорив через попереднє опір, оскільки зростає ентузіазм покупців.

Під час висхідного тренду завдання полягає в тому, щоб визначити мету гарантованого руху. Оскільки тренд створює імпульс, то як такі, що ГЕПи хвилі, так і не мають їх, будуть відображатися на технічних індикаторах, таких як MACD або ADX. Короткі відкати не повинні порушувати розрахунок цієї сили, що розвивається. Оскільки волатильність поглинає кожну хвилю, більш потужні ралі повинні прорватися. Під час цих подій ціновий діапазон і обсяг будуть розширюватися від бару до бару, часто досягаючи кульмінації в другому ГЕПі (ГЕПі продовження) і заключному шипі виснаження.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом