Конкурси


1. Приз може бути отриманий переможцем в одному з центральних представництв компанії в РФ (Калінінград та Москва) або бути доставлений в будь-яку точку світу за погодженням з переможцем.

2. Вручення призу може бути здійснено тільки при пред'явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та підписання акта прийняття-передання із зазначенням в акті наступних відомостей: прізвище, ім'я, по батькові учасника, дата його народження, паспортні дані, контактний номер телефону з обов'язковим зазначенням коду населеного пункту. Ненадання перерахованих вище реквізитів автоматично позбавляє переможця права на отримання призу.

3. У разі, якщо переможець конкурсу не може сам отримати приз, договір передачі може бути складений на іншу особу на підставі нотаріального доручення від переможця.

4. З моменту отримання призу переможець конкурсу несе відповідальність за сплату всіх податків та інших існуючих обов'язкових платежів, встановлених чинним законодавством.

5. Переможець конкурсу може вибрати альтернативний приз - відкриття торгового рахунку в управління на суму 300 000 USD. Цей торговельний рахунок має ряд особливостей і обмежень.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом