Навчання Форекс


Хвильова теорія Елліотта була досить популярною свого часу і залишається такою і понині, але модифікації та доповнення, як правило, завжди супроводжують будь-яку новомодну тенденцію. Таким прикладом стала гримуча суміш теорії хаосу і хвильової теорії, які скооперувалися для того, щоб показати світу дзеркальну теорію ринків.

На просторах Інтернету чого тільки не знайти. Відкриттям для багатьох став скрипт дзеркала, розроблений командою ChaosTradingGroup. Попри досить таки амбітні замашки на точне передбачення поведінки цінових флуктуацій, їх розробки цілком виправдовують своє призначення.

Рухи ринку утворюють нескінченну послідовність циклів «припливу» і «відпливу» цінових коливань, як зауважив Елліот. Ідеальна хвиля будується циклами 8,34,144, всі хвилі якої виходять з точки «нуль». Скрипт-дзеркало шукає саме ці нульові точки, після якої ринок починає дзеркально відображати себе. Суть скрипта в тому, щоб з безлічі таких точок знайти найбільш важливі центри, які з точністю повторюють історичні дані й, згодом, прогнозують подальшу поведінку ціни.

Корисність для трейдера незаперечна, але, на жаль, повною інструкції для роботи зі скриптом і торгової стратегії з чіткими правилами по встановленню скрипта та точкам входу і виходу в вільному поширенні поки не існує.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом