Служба поддержки
×

Яку інформацію мені необхідно надати для отримання свого призу у конкурсі Реальний Скальпінг?

1. Переможці повинні відкрити та верифікувати рахунки протягом 30 календарних днів після оголошення результатів конкурсу.

 

2. Призові кошти будуть зараховані на верифікований реальний торговий рахунок, що відкривається клієнтом.

 

3. Переможець визнає, що будь-яка діяльність на реальному торговому рахунку, що відкривається адміністрацією конкурсу або самим переможцем, визнається вчиненою їм і регулюється відповідно до угод і правил Групи Компаній ІнстаФорекс.

 

4. Всі призи, включаючи перше місце, не підлягають зняттю, однак може бути знятий будь-який прибуток, отриманий понад суму призу.

 

5. Організатор залишає за собою право визнати раніше виданий приз недійсним і таким, що підлягає скасуванню на підставі прямих і непрямих доказів спроб проведення учасником будь-яких махінацій, спрямованих на "відмивання" конкурсних засобів.

 

6. Списання коштів з торгового рахунку відбувається автоматично при оформленні заявки на виведення коштів. Перевірка балансу торгового рахунку і вільних коштів (free margin) на відповідність заявці на виведення коштів проводиться безпосередньо при обробці заявки фахівцями фінансового відділу. У разі невідповідності заявлені кошти повертаються на торговий рахунок.

 

7. Компанія залишає за собою право не нараховувати приз в тому випадку, якщо на одному або декількох рахунках клієнта ведеться накопичення призових коштів.


Поділіться думкою

Чи була інформація корисною?

Коментарі:

не обов'язково для заповнення

Благодарим за уделенное время и отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас.

smile""