Навчання Форекс


Теорія, що має ім'я Фібоначчі – видатного італійського математика XII-XIII ст., дозволяє використовувати числові коефіцієнти (числа Фібоначчі), які відіграють важливу роль в прогнозуванні руху ринку. Фібоначчі розробив цифровий ряд (ряд Фібоначчі), що складається з послідовності чисел:

1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377, 610, 987, 1597, 2584, 4181 і т.д.,

між якими мають місце постійні співвідношення, зокрема, відношення кожного з цих чисел до подальшого члена ряду, яке асимптотично прагне до величини 0.618, і ставлення кожного члена ряду до попереднього члена, яке асимптотично прямує до 1.618 (коефіцієнти Фібоначчі, або «Золотий перетин»).

Золотий перетин спостерігається в структурі багатьох природних об'єктів і явищ – від будови раковин молюсків до форми вихорів ураганів і галактики.

На фінансових ринках числа Фібоначчі використовуються різним чином, зокрема, вони є інструментом прогнозування мети ціни та розрахунку рівнів закриття збиткової позиції (stop-loss). Наприклад, корекція тренду, згідно з числом Фібоначчі 0.618, очікується зазвичай на рівні 61.8% від попередньої зміни ціни, що дозволяє інвесторові розмістити stop-loss трохи нижче цього рівня. Завдяки цьому, якщо корекція відбудеться на рівні, що перевищує очікуваний, інвестор уникне зайвих втрат. З іншого боку, якщо корекція досягне приблизно рівня мети, отриманий результат збільшить ймовірність того, що вибране інвестором трактування руху ціни є правильним.

 

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом