Технічні питання


Торговий термінал MetaTrader 4 може бути встановлений та використаний на комп'ютерах з операційною системою Ubuntu за допомогою Wine. Wine - це програмне забезпечення, що вільно розповсюджується, що дозволяє користувачам Unix-подібних систем запускати програми, розроблені для використання в системах Microsoft Windows. Існує також версія Wine для Ubuntu.

* Wine не є абсолютно стабільним продуктом. Це означає, що не всі функції програми, що запускається, можуть працювати належним чином.

* Настійно рекомендується завжди використовувати останню версію Ubuntu та Wine. Своєчасне оновлення забезпечить найбільшу стабільність роботи торгової платформи.

Встановлення WINE.

У Ubuntu всі програми встановлюються з пакетів, які містяться у репозиторіях. В останніх версіях Ubuntu потрібний репозиторій для встановлення Wine вже доступний у системі без додаткових налаштувань. Тому для встановлення Wine достатньо виконати одну команду в командному рядку (в Ubuntu вона називається Термінал):

sudo apt-get install wine-stable

Ця команда встановить останню стабільну версію Wine.

Встановлення WINE із командного рядка

Ви також можете встановити версію Wine для розробників. Вона може містити велику кількість покращень, але бути менш стабільною. Для встановлення виконайте таку команду:

sudo apt-get install wine-development

Якщо у вашій версії Ubuntu репозиторій відсутній, і при встановленні Wine ви отримуєте помилку, виконайте по черзі наступні команди:

wget -nc https://dl.winehq.org/wine-builds/Release.key

sudo apt-key add Release.key

sudo apt-add-repository https://dl.winehq.org/wine-builds/ubuntu/

Далі оновіть інформацію пакета наступною командою:

sudo apt-get update

Після її виконання встановіть Wine наступною командою:

sudo apt-get install --install-recommends winehq-stable

Додаткова інформація про встановлення в Ubuntu доступна на офіційному сайті Wine.

Запуск клієнтського термінала.

Для встановлення термінала завантажте інсталятор mt4setup.exe. Після завантаження запустіть інсталяційний файл. Система автоматично розпізнає, що ви намагаєтеся запустити файл, призначений для Microsoft Windows, і запропонує відкрити його за допомогою Wine. Виберіть цей параметр і натисніть кнопку ОК.

Відкриття файлу дистрибутива за допомогою WINE.

Після цього буде запущено установник термінала. Пройдіть усі етапи встановлення:

Встановлення клієнтського термінала.

Після завершення установки можна приступати до звичайного використання клієнтського термінала, запустивши його файл terminal.exe.

Іншим способом розпочати використання термінала в Ubuntu є просте копіювання папки із заздалегідь встановленим клієнтським терміналом із системи Microsoft Windows:

Копіювання раніше встановленого терміналу.

Після закінчення копіювання просто запустіть виконуваний файл термінала - terminal.exe. Він буде автоматично відкритий за допомогою Wine.

Відомі проблеми.

Як зазначалося вище, Wine є повністю стабільним додатком. Відповідно деякі функції термінала можуть працювати некоректно. На цей момент виявлено такі проблеми:

*Не функціонує Маркет

*За винятком вищезгаданої проблеми, ви можете повноцінно користуватися всіма функціями термінала в Linux.

Каталог даних терміналу.

Для програм Wine створює віртуальний логічний диск з необхідним оточенням. На диску каталог даних терміналу при установці за замовчуванням знаходиться за наступним шляхом:

Домашня папка: .winedrive_cProgram FilesClient Terminal.

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом