Верифікація


До всіх документів, що завантажуються для верифікації рахунку, висуваються такі вимоги.
 
1. Фото має бути кольоровим та чітким.
 
2. На зображенні необхідні розвороти повинні бути повністю (включаючи кути або краї ламінації):
• ідентифікаційна карта має бути сфотографована із двох сторін;
• якщо за правилами паспорт не змінюється після досягнення певного віку, натомість у нього вклеюється фотографія або ставляться позначки про продовження терміну дії, то фото цієї сторінки також має бути завантажене;
• якщо ім'я в паспорті вказано двома мовами, але дані знаходяться на різних сторінках документа, то на фото повинні бути обидва розвороти.
 
3. На зображенні не повинно бути явних підчисток, приписок, закреслених слів чи інших необумовлених виправлень, слідів графічного монтажу.
 
4. Фотографія на документі повинна бути хорошої якості.
 
5. Ім'я (імена) в рахунку та ім'я в документі повинні повністю збігатися.
 
6. Для одного з рівнів верифікації торгового рахунку необхідно надати документ, що підтверджує адресу. Адреси в рахунку та в документі повинні повністю збігатися.
 
7. Документ повинен бути дійсним на момент запиту (термін дії посвідчень особи повинен закінчуватися не менше, ніж через 6 місяців з дня подачі заявки на верифікацію), а також містити всі належні печатки та підписи.
 
8. Для двох рівнів верифікації не може бути завантажений один і той же документ.*
 
9. Якщо рахунок відкрито на юридичну особу, то для підтвердження верифікації необхідно завантажувати документи, що підтверджують реєстрацію юридичної особи.**
 
10. Допустимі формати файлів, що завантажуються: .png, .jpeg, .jpg, .gif та .pdf. Розмір файлу не повинен перевищувати 8 МБ, розширення має бути не менше 400 пікселів.
 
11. Електронні банківські виписки та електронні рахунки за комунальні послуги не можуть бути прийняті для проходження верифікації. Банківські виписки можуть бути прийняті тільки при наявності в документі печаток та підписів уповноважених співробітників банку, рахунки за комунальні послуги слід завантажувати разом з чеком про оплату рахунку. Якщо на квитанції є штрих код або QR код, то завантажувати чек про оплату не потрібно.
 
12. Не допускається зазначення імені в верхньому реєстрі. Великими повинні залишатися тільки перші літери імені.*Вимога про те, що для двох рівнів верифікації не може бути прийнятий один і той же документ, поширюється і в разі, якщо клієнт надав одну і ту ж сторінку паспорта (для першого та другого рівня верифікації). Дана вимога не поширюється в разі, коли мова йде про першу сторінку паспорта і сторінки з пропискою. Тобто якщо для першого рівня були надані головна сторінка паспорта та сторінка паспорта з пропискою, то для другого рівня можливо повторно завантажити сторінку паспорта з пропискою. І хоча це один документ, даних сторінок паспорта достатньо для підвищення рівня.
 
**Якщо рахунок відкрито на юридичну особу, то для першого рівня верифікації необхідно завантажувати документи, що підтверджують реєстрацію юридичної особи. Для другого рівня необхідно надати документ, що посвідчує фізичну особу, на яку зареєстрований рахунок.
 
Документи для першого рівня:
а) установчі документи (статут, установчий договір або їх аналоги);
б) документи, що підтверджують державну реєстрацію юридичної особи (свідоцтво про реєстрацію, сертифікат інкорпорації та т.п.);
в) документ, що підтверджує повноваження керівника (рішення, протокол про обрання керівника, сертифікат про посадових осіб та т.п.).
 
Документи для другого рівня:
а) фото паспорта особи, уповноваженої ведення торгівлі з допомогою рахунку (чи керівника, якщо торгує керівник);
б) довіреність на виконання операцій із використанням торгового рахунку (якщо торгує не керівник організації).

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом