Сервіси компанії


Кешбек

Кешбек-сервіс від ІнстаФорекс – це можливість отримати частину комісії за закритими угодами. Завдяки цій програмі ви зможете повернути на свій торговий рахунок 5% і більше від спредів, свопів та комісій, що стягуються під час торгівлі.

Програма кешбеку працює так: ви просто торгуєте у звичайному режимі та закриваєте угоди за обраними інструментами. На кінці кожного торгового дня закриті угоди з'являються у вашому клієнтському кабінеті. Усі зміни, пов'язані з нарахуванням кешбеку, можна відслідковувати за адресою КК/Фінансові операції/Кешбек. Таким чином, у розділі Кешбек відображаються всі транзакції за день, доступний пошук за інструментом та номером замовлення, а також вибір періоду відображення угод та відповідні статуси.

Як відбувається зарахування кешбеку на ваш торговий рахунок?

  • Виведення кешбеку на торговий рахунок доступне не раніше ніж через 30 днів після закриття ордера. До цього часу угоди будуть позначені червоним індикатором та статусом «Недоступно для зарахування на торговий рахунок».
  • Після 30 днів колір індикатора угоди зміниться на зелений, а його статус на «Доступно для зарахування на торговий рахунок».
  • Після зміни кольору та статусу угоди ви можете натиснути на кнопку «Отримати кешбек». У цей момент весь доступний кешбек переходить у статус «У процесі зарахування на торговий рахунок», а колір індикатора змінюється на коричневий.
  • Протягом п'яти хвилин гроші зараховуються на ваш баланс, а колір індикатора змінюється на сірий.

Приклад розрахунку кешбеку:

Припустимо, ви здійснили 10 угод на загальну суму спредів $1 000. У рамках кешбек-програми з повернення 5% та вище від комісій вам доступні від $50 для виведення на торговий рахунок після 30 календарних днів.

Іноді бувають ситуації, коли кешбек застрягає десь між етапами і не надходить на торговий рахунок. Що робити в такому випадку? Головне – не панікувати! Просто ще раз уважно ознайомтеся з принципами роботи кешбек-сервісу та перевірте, чи все зроблено правильно. Після того, як ви переконаєтеся, що з вашого боку всі умови виконані коректно, зверніться з проблемою до нашої цілодобової служби підтримки.

Зарахований кешбек можна вивести через доступні платіжні системи або використати для подальшої торгівлі.

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом