Служба поддержки
×

Чи можу я використати торговий термінал MetaTrader 4 в операційній системі Linux?

Торговий термінал MetaTrader 4 може бути встановлений і використаний на комп'ютерах з операційною системою Ubuntu за допомогою Wine. Wine - це вільне програмне забезпечення, що дозволяє користувачам Unix-подібних систем запускати додатки, розроблені для використання в системах Microsoft Windows. Існує також і версія Wine для Ubuntu.

 

* Wine не є абсолютно стабільним продуктом. Це означає, що не всі функції програми яку ви запускаєте можуть працювати належним чином.

* Настійно рекомендується завжди використовувати останню версію Ubuntu і Wine. Своєчасне оновлення забезпечить найбільшу стабільність роботи торгової платформи.

 

Установка WINE.

 

В Ubuntu всі програми встановлюються з пакетів, які містяться в репозиторіях. В останніх версіях Ubuntu потрібний репозиторій для установки Wine вже доступний в системі без додаткових налаштувань. Тому для встановлення Wine досить виконати одну команду в командному рядку (в Ubuntu вона називається Термінал):

 

sudo apt-get install wine-stable

 

Ця команда встановить останню стабільну версію Wine.

 

Ви також можете встановити версію Wine для розробників. Вона може містити велику кількість поліпшень, але бути менш стабільною. Для установки виконайте наступну команду:

 

sudo apt-get install wine-development

 

Якщо у вашій версії Ubuntu репозиторій відсутній, і при установці Wine ви отримуєте помилку, по черзі виконайте наступні команди:

 

wget -nc https://dl.winehq.org/wine-builds/Release.key

sudo apt-key add Release.key

sudo apt-add-repository https://dl.winehq.org/wine-builds/ubuntu/

 

Далі поновіть інформацію пакета наступною командою:

 

sudo apt-get update

 

Після її виконання встановіть Wine наступною командою:

 

sudo apt-get install --install-recommends winehq-stable

 

Додаткові відомості про встановлення в Ubuntu доступні на офіційному сайті Wine.

 

Запуск клієнтського термінала.

 

Для установки терміналу звантажте установник mt4setup.exe. По завершенні завантаження запустіть інсталяційний файл. Система автоматично розпізнає, що ви намагаєтеся запустити файл, призначений для системи Microsoft Windows, і запропонує відкрити його за допомогою Wine. Виберіть цей варіант і натисніть ОК.

 

 Відкриття файлу дистрибутива за допомогою WINE.

 Після цього буде запущений установник терміналу. Пройдіть всі етапи установки:

 

 Установка клієнтського термінала.

 По завершенні установки можна приступати до звичайного використання клієнтського термінала, запустивши його виконуваний файл terminal.exe.

 

Іншим способом почати використання терміналу в Ubuntu є просте копіювання папки з заздалегідь встановленим клієнтським терміналом з системи Microsoft Windows:

 

 Копіювання раніше встановленого терміналу.


 

Після закінчення копіювання просто запустіть виконуваний файл терміналу - terminal.exe. Він буде автоматично відкритий за допомогою Wine.

 

Відомі проблеми.

 

Як вже зазначалося вище, Wine не є повністю стабільним додатком. Відповідно, деякі функції терміналу можуть працювати некоректно. На цей момент виявлено такі проблеми:

 

*Не функціонує Маркет

*За винятком вищевказаної проблеми, ви можете повноцінно користуватися всіма функціями терміналу в Linux.

 

Каталог даних терміналу.

 

Для встановлюваних програм Wine створює віртуальний логічний диск з необхідним оточенням. На диску каталог даних терміналу при установці за замовчуванням знаходиться за наступним шляхом:

 

Домашня папка: .winedrive_cProgram FilesClient Terminal.


Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""