Support service
×

Byla vyvinuta příhodná funkce, která zajišťuje zabezpečení obchodního účtu na úrovni banky

Byla vyvinuta příhodná funkce, která zajišťuje zabezpečení obchodního účtu na úrovni banky

 

Všichni klienti mohou chránit svůj obchodní účet před hackerskými útoky prostřednictvím aktivace služby SMS-hesla pro každý výběr. Aktivací služby SMS v Klientském portálu si tedy majitel účtu zajistí 100% zabezpečení prostředků v případě neoprávněného výběru narušitelem s odcizeným heslem obchodníka, protože pro každý výběr je vyžadováno jednorázové heslo, které je zasláno textovou zprávou na telefon majitele účtu.

 

Toto je podrobná statistika všech přihlášení do vašeho Klientského portálu, která zahrnuje historii přihlášení a úplné informace o každé IP adrese. Na mapě je k dispozici souhrn informací o poskytovateli, jeho umístění a dokonce i jeho souřadnicích. Kromě toho poskytujeme možnost prohlížení historii polohy všech záznamů IP adres na mapě. Systém přístupu k souborům protokolu vám umožňuje být informován(a) o útoku na obchodní účet a zabránit výběru finančních prostředků.


Všechny výše uvedené skutečnosti dokazují spolehlivou ochranu jak peněz, tak osobních údajů každého klienta společnosti InstaForex.


Share your opinion

Comments:

not required

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""