Торгівельні умови


У компанії ІнстаФорекс з'явилися такі позитивні особливості, як технічна безпека торгового рахунку на банківському рівні.

Кожен клієнт може захистити свій торговий рахунок від злому за допомогою підключення послуги SMS-паролів, яка передбачає запит одноразового SMS-пароля при кожному знятті. Таким чином, вмикаючи у своєму клієнтському кабінеті послугу SMS-безпеки, власник торгового рахунку на 100% захищає свої кошти від несанкціонованого зняття зловмисниками у разі крадіжки пароля трейдера, адже для кожного зняття необхідно вводити одноразовий пароль, що надсилається у SMS на телефон власника рахунку.

Це розширена статистика входів у клієнтський кабінет, яка відображає не тільки історію логінів до вашого клієнтського кабінету, але і детальну інформацію по кожній IP-адресі, використаній для входу в кабінет. Ця інформація містить як інформацію про провайдера та його місцеперебування з точністю до вулиці, так і географічні координати провайдера. Особливо зручною для кожного клієнта є можливість перегляду прямо на карті географічного розташування кожної IP-адреси з історії входів у клієнтський кабінет. Таким чином, завдяки системі логування IP-адрес, використовуваних для входу в кабінет, клієнт завжди може дізнатися про злом його рахунку ще до спроби зняття.

Усе вищенаведені факти свідчать про надійний захист клієнтських коштів та особистих даних для кожного клієнта компанії ІнстаФорекс.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом