Support service
×

Kiedy obowiązuje punkt 8 Umowy bonusowej?

Firma zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu bez wcześniejszego ostrzeżenia, dlatego zdecydowanie zalecamy, aby nie używać środków bonusowych do obliczania zysku w strategii handlowej. Firma nie ponosi odpowiedzialności za żadne konsekwencje anulowania bonusu, w tym Stop Out, ponieważ bonus jest własnością Firmy, dopóki trader nie odpracuje go, otwierając transakcje o łącznej wartości określonej w punkcie 8 niniejszej Oferty, zaakceptowanej przez Ciebie. Chcemy, abyś zwrócił uwagę na fakt, że jeśli się nie zgadzasz, po prostu zamknij okno.

System bonusowy został stworzony jako zachęta dla aktywnych klientów, nie ma służyć jako podstawa do handlu lub jedyny warunek, aby konto było aktywne. Zostało to wskazane w punkcie 8.

Obecnie tylko 2% kont, które otrzymały bonusy, ma problem z anulowaniem bonusu. Jest to związane z polityką firmy, która ma na celu zapobieganie nieuczciwemu wykorzystaniu przez traderów środków bonusowych. Fakt anulowania bonusu NIE oznacza, że ​​Twoje konto złamało pewne zasady, jednak system automatycznego wykrywania wykrył kilka wielowartościowych funkcji i anulował bonus.

Przepraszamy, jeśli ta okoliczność sprawia Ci kłopoty, ale możemy tylko stwierdzić, że nie jesteśmy w stanie zmienić algorytmu działania systemu wykrywania ani wpłynąć na jego wynik. Niemniej jednak możesz wysłać prośbę o zmianę wyniku działania systemu do Działu Bonusowego. Nie ma gwarancji pozytywnej odpowiedzi, ponieważ Dział Bonusowy nie jest w stanie wpłynąć na działanie systemu, jednak możesz zgłosić błąd systemu, a Dział Bonusowy sprawdzi system pod kątem błędów w momencie anulowania bonusu.


Podziel się swoją opinią

Dziękujemy! Czy chciałbyś(-abyś) coś dodać?

Jak oceniasz otrzymaną odpowiedź?

Zostaw komentarz (opcjonalnie)

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety online.

smile""