Бонуси ІнстаФорекс


В яких випадках застосовується пункт 8 Угоди про використання бонусів 30%?

Відносно вас був застосований пункт 8 Угоди про використання бонусів 30%

Компанія залишає за собою право на скасування бонусу 30% без попередження, в зв'язку з чим настійно не рекомендується використовувати бонус у розрахунку прибутковості торгової стратегії. Компанія не несе відповідальності за будь-які наслідки скасування бонусу, в тому числі Stop Out, оскільки бонус, що нараховується, є 100%-вою власністю компанії до моменту його відпрацювання за допомогою відкриття необхідної кількості лотів, зазначеної в пункті 8 цієї Угоди.

Застосування даного пункту було здійснено відповідно до акцепту вами оферти перед отриманням бонусу, на що ми б хотіли особливо звернути вашу увагу: якщо ви не згодні з офертою, ви просто не продовжуєте процедуру отримання бонусу.

Бонусна система була створена, як заохочення активності клієнтів, але ні в якому разі не як основа їх торгівлі та єдина умова виживання рахунку. Саме це мається на увазі під пунктом 8, де йдеться про можливість скасування бонусу.

На сьогодні лише 2% рахунків, які отримують бонус, стикаються з його скасуванням. Це пов'язано з політикою компанії, спрямованою на несумлінне використання бонусної системи. Сам факт скасування бонусу НЕ означає визнання вашого рахунку, що порушив будь-які правила, проте він означає, що автоматична система виявлення виявила деякі неоднозначні ознаки, внаслідок чого бонус був скасований.

Ми перепрошуємо, якщо ця обставина доставила вам будь-які незручності. Проте, якщо ви не згодні з застосуванням даного пункту щодо вас, то ви можете завжди відправити заявку на перегляд результату роботи системи в бонусний відділ за електронною адресою [email protected]. Гарантій позитивного розгляду немає, тому що в компетенцію бонусного відділу не входить вплив на результати роботи системи, однак ви можете заявити про збої в системі, в цьому випадку бонусний відділ перевірить, чи не було збоїв в системі на момент скасування бонусу.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом