Служба поддержки
×

В яких випадках застосовується пункт 8 Угоди про використання бонусів 30%?

Відносно вас був застосований пункт 8 Угоди про використання бонусів 30%

Компанія залишає за собою право на скасування бонусу 30% без попередження, в зв'язку з чим настійно не рекомендується використовувати бонус у розрахунку прибутковості торгової стратегії. Компанія не несе відповідальності за будь-які наслідки скасування бонусу, в тому числі Stop Out, оскільки бонус, що нараховується, є 100%-вою власністю компанії до моменту його відпрацювання за допомогою відкриття необхідної кількості лотів, зазначеної в пункті 8 цієї Угоди.

Застосування даного пункту було здійснено відповідно до акцепту вами оферти перед отриманням бонусу, на що ми б хотіли особливо звернути вашу увагу: якщо ви не згодні з офертою, ви просто не продовжуєте процедуру отримання бонусу.

Бонусна система була створена, як заохочення активності клієнтів, але ні в якому разі не як основа їх торгівлі та єдина умова виживання рахунку. Саме це мається на увазі під пунктом 8, де йдеться про можливість скасування бонусу.

На сьогодні лише 2% рахунків, які отримують бонус, стикаються з його скасуванням. Це пов'язано з політикою компанії, спрямованою на несумлінне використання бонусної системи. Сам факт скасування бонусу НЕ означає визнання вашого рахунку, що порушив будь-які правила, проте він означає, що автоматична система виявлення виявила деякі неоднозначні ознаки, внаслідок чого бонус був скасований.

Ми перепрошуємо, якщо ця обставина доставила вам будь-які незручності. Проте, якщо ви не згодні з застосуванням даного пункту щодо вас, то ви можете завжди відправити заявку на перегляд результату роботи системи в бонусний відділ за електронною адресою [email protected]. Гарантій позитивного розгляду немає, тому що в компетенцію бонусного відділу не входить вплив на результати роботи системи, однак ви можете заявити про збої в системі, в цьому випадку бонусний відділ перевірить, чи не було збоїв в системі на момент скасування бонусу.


Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""