Служба поддержки
×

Технічна захищеність рахунку

У компанії ІнстаФорекс з'явилися такі позитивні особливості, як технічна безпека торгового рахунку на банківському рівні.
 
Кожен клієнт може захистити свій торговий рахунок від злому за допомогою підключення послуги SMS-паролів, яка містить запит одноразового SMS-пароля при кожному знятті. Таким чином, включаючи в своєму клієнтському кабінеті послугу SMS-безпеки, власник торгового рахунку на 100% захищає свої кошти від несанкціонованого зняття зловмисниками в разі крадіжки пароля трейдера, бо для кожного зняття необхідно вводити одноразовий пароль, висиланий по SMS на телефон власника рахунку.
 
Розширена статистика логів доступу в клієнтський кабінет, яка відображає не тільки історію логінів в ваш клієнтський кабінет, але і детальну інформацію по кожному IP-адресою, використаному для входу в кабінет. Дана інформація містить як інформацію про провайдера і його місцеперебування з точністю до вулиці, так і географічні координати провайдера. Особливо зручною для кожного клієнта є можливість перегляду прямо на карті географічного розташування кожного IP-адреси з історії логінів в клієнтський кабінет. Таким чином, завдяки системі логування IP-адрес, які використовуються для входу в кабінет, клієнт завжди може дізнатися про злом його рахунку ще до спроби зняття.

Все це дозволяє говорити про надійний захист клієнтських коштів і особистих даних для кожного клієнта компанії ІнстаФорекс.

Поділіться думкою

Чи була інформація корисною?

Коментарі:

не обов'язково для заповнення

Благодарим за уделенное время и отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас.

smile""