Служба поддержки
×

Технічна захищеність рахунку

У компанії ІнстаФорекс з'явилися такі позитивні особливості, як технічна безпека торгового рахунку на банківському рівні.
 
Кожен клієнт може захистити свій торговий рахунок від злому за допомогою підключення послуги SMS-паролів, яка містить запит одноразового SMS-пароля при кожному знятті. Таким чином, включаючи в своєму клієнтському кабінеті послугу SMS-безпеки, власник торгового рахунку на 100% захищає свої кошти від несанкціонованого зняття зловмисниками в разі крадіжки пароля трейдера, бо для кожного зняття необхідно вводити одноразовий пароль, висиланий по SMS на телефон власника рахунку.
 
Розширена статистика логів доступу в клієнтський кабінет, яка відображає не тільки історію логінів в ваш клієнтський кабінет, але і детальну інформацію по кожному IP-адресою, використаному для входу в кабінет. Дана інформація містить як інформацію про провайдера і його місцеперебування з точністю до вулиці, так і географічні координати провайдера. Особливо зручною для кожного клієнта є можливість перегляду прямо на карті географічного розташування кожного IP-адреси з історії логінів в клієнтський кабінет. Таким чином, завдяки системі логування IP-адрес, які використовуються для входу в кабінет, клієнт завжди може дізнатися про злом його рахунку ще до спроби зняття.

Все це дозволяє говорити про надійний захист клієнтських коштів і особистих даних для кожного клієнта компанії ІнстаФорекс.

Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""