Facebook
 
 
Majalah "Mangust" №4-№5 (Ogos 2011)
Kedudukan perlawanan bagi kelas berat 70 kg
Vladislav Parubchenko (Hermes, Kiev) lawan Andrei Mitrofanov (Pro Team Peresvit, Kharkiv – Ternopil)
Pemenang: Vladislav Parubchenko di pusingan 1:1.30 oleh penahan segitiga.

Kedudukan perlawanan bagi kelas berat 77 kg
Ivan Zagubynoga (Sparta, Komsomolsk) lawan Renat Lyatifov (Fightzone, Donetsk)
Pemenang: Renat Lyatifov pada pusingan 3: 5.00 dengan keputusan sebulat suara.

Kedudukan perlawanan bagi kelas berat 77 kg
Alexander Nikishenko (Scorpion, Kherson) lawan Maxim Krolikov (Profi Sport Promotion, Donetsk – Krivoy Rog)
Pemenang: Alexander Nikishenko pada pusingan 1: 0,45 oleh TKO.

Perlawanan separuh akhir Ukrainian Cup Mix Fight Grand & ProFC 2011:

Perlawanan bagi kelas berat 70 kg
Maxim Ilawanhev (Mangust, Odessa) lawan Vladimir Pavlenko (Patriot, Dnepropetrolawank)
Pemenang: Maxim Ilawanhev pada pusingan 1: 3,30 oleh TKO.

Artem Boyko (Fightzone, Donetsk) lawan Dmitry Parubchenko (Dobro, Kyiv – Sumy)
Pemenang: Dmitri Parubchenko pada pusingan 2: 2,20 dengan memegang penahanan.

Perlawanan bagi kelas berat 77kg
Alexey Valivakhin (Patriot, Dnepropetrolawank) lawan Yaroslav Franchuk (Profi Sport Promotion, Donetsk – Krivoy Rog)
Pemenang: Jaroslav Franchuk pada pusingan 1: 2,55 oleh TKO.

Perlawanan bagi kelas berat 84 kg
Roman Bernadsky (Tornado, Simferopol) lawan Taras Pikhunyk (Pro Team Peresvit, Kharkiv – Ternopil)
Pemenang: Taras Pikhunyk di pusingan 1: 2,20 oleh melengkapkan dengan senjata.

Maxim Shvets (Profi Sport Promotion, Donetsk – Krivoy Rog) lawan Vladimir Oleshkevich (Real Fight Promotion, Lviv)
Pemenang: Maxim Shvets at round 2: 5.00 by unanimous decision.

Fights in 93 kg weight class
Yuri Gorbenko (Tornado, Simferopol) lawan Pavel Snigur (Fightzone, Donetsk)
Pemenang: Pavel Snigur pada pusingan 3: 5.00 dengan keputusan sebulat suara.

Dmitry Bulgak (Real Fight Promotion, Lviv) lawan Vano Arakelyan (Mangust, Odessa)
Pemenang: Dmitri Bulgak di pusingan 1: 0.15 oleh memegang penahan.

Perlawanan berat badan lebih daripada 93kg
Ivan Zazulyak (Pro Team Peresvit, Kharkiv – Ternopil) lawan Andrey Polishchuk (Mangust, Odessa)
Pemenang: Andrey Polishchuk di pusingan 1: 0.35 menjelang kelawar lengan.

Evgeny Kurakin (Fightzone-CSP, Donetsk) lawan Evgeny Guryanov (Patriot, Dnepropetrolawank)
Pemenang: Evgeny Kurakin di pusingan: 0,48 dengan memegang penahan.

Kedudukan perlawanan atas kelas berat 93 kg
Vladimir Lyushchik (Real Fight Promotion, Lviv) lawan Evgeny Denshchikov (Bulova – CSP, Dnepropetrolawank)
Pemenang: Evgeny Denshchikov di pusingan 1: 1,48 oleh TKO.

Kita perlu mengingatkan anda bahawa bagi pusingan pertama Piala Ukraine telah diadakan pada 15 April di Simferopol Circus Arena. Perlawanan yang sukar dan penting telah ditentukan separuh akhir: Andrey Prizyuk (70 kg), Taras Sapa (77 kg), Alexander Voitenko dan Sergey Churilov (84 kg), Vladimir Nikolaev dan Yuri Pilipchuk (93 kg), dan Igor Slyusarchuk dan Victor Matviychuk (lebih 93 kg). Hampir semua matchups pusingan separuh akhir telah ditakrifkan sebagai berikut:


Kelas berat badan 70 kg
Andrew Prizyuk (Tornado, Simferopol) lawan Maxim Ilawanhev (Mangust, Odessa)
Dmitry Parubchenko (Dobro, Kiev – Sumy) lawan Taras Sapa (Pro Team Peresvit, Kharkiv)

Kelas berat badan 77 kg
Alexander Voitenko (Tornado, Simferopol) lawan Yaroslav Franchuk (Profi Sport Promotion, Donetsk – Krivoy Rog)
Sergey Churilov (Dobro, Kiev – Sumy), Mangust(Odessa) lawan PRF(Lviv) pemenang perlawanan

Kelas berat badan 84 kg
Vladimir Nikolaev (Patriot, Dnepropetrolawank) lawan Taras Pikhunyk (Pro Team Peresvit, Kharkiv – Ternopil)
Yuri Pilipchuk (Dobro, Kiev – Sumy) lawan Maxim Shvets (Profi Sport Promotion, Donetsk – Krivoy Rog)

Kelas berat badan 93 kg
Paul Snigur (Fightzone, Donetsk) lawan Dmitry Bulgakov (PRF, Lviv)
Igor Slyusarchuk (Pro Team Peresvit, Ternopil – Kharkiv), Dobro (Kyiv, Sumy) / Patriot (Dnepropetrolawank)

Kelas berat Lebih 93 kg
Victor Matviychuk (Profi Sport Promotion, Donetsk – Krivoy Rog) lawan Andrey Polishchuk (Mangust, Odessa)
Evgeny Guryanov (Patriot, Dnepropetrolawank), Dobro (Kyiv – Sumy) / RFP (Lviv) pemenang perlawanan.

Anda akan mendapati gambar dan video Piala Ukrainian pusingan kedua Mix Fight Grand & ProFC 2011 di laman web kami tidak lama lagi.

Back
Tidak boleh bertanya sekarang?
Tanya soalan anda di Ruangan bersembang.