Служба поддержки
×

Тінь свічки

Відстань між тілом свічки та максимальною ціною дня малюється у вигляді вертикальної лінії, яку називають верхньою тінню свічки (uwakage). Відстань між тілом свічки та мінімальною ціною періоду також малюється у вигляді лінії та називається нижньою тінню свічки (shitakage).

Тіло японської свічки — різниця між цінами відкриття і закриття, а тіні японської свічки вказують ціновий максимум і мінімум в цей період торгівлі. Якщо тіні короткі, то ціновий діапазон даного цінного паперу був зосереджений близько цін відкриття і закриття в цьому періоді. Якщо ж тіні довгі, це вказує на те, що була активна торгівля в цьому періоді, і що ціни віддалилися від ціни відкриття, а потім повернулися до ціни закриття.

Якщо у свічки довга верхня тінь і коротка нижня тінь, це говорить про те, що в цей період бики (покупці) домінували та підняли ціну до максимуму. Але потім ведмеді (продавці) підвищили пропозицію і тим самим опустили ціну до ціни закриття.

Якщо ж навпаки, у японської свічки довга нижня і коротка верхня тіні, то це означає, що ведмеді домінували та опустили ціну, а потім бики підняли її до ціни закриття. В обох випадках колір свічки значення не має.


Поділіться думкою

Чи була інформація корисною?

Коментарі:

не обов'язково для заповнення

Благодарим за уделенное время и отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас.

smile""