Служба поддержки
×

Відкладений ордер

Відкладений ордер встановлюється (розміщується) для відкриття торгової позиції і являє собою заявку на купівлю (продаж) валютної пари за умови досягнення поточного (ринкового) курсу значення, зазначеного в ордері.

Існує чотири типи відкладених ордерів.

Buy Limit — купити при рівності майбутньої ціни Ask встановленому значенню. При цьому поточний рівень цін більше значення встановленого ордера. Зазвичай ордери цього типу виставляються з розрахунку на те, що ціна інструменту, опустившись до певного рівня, закінчить зниження і почне рости. Неможливо виставити ордера Buy Limit вище поточної ціни Ask. Для цього необхідно використовувати ордера типу Buy Stop.

Buy Stop — купити при рівності майбутньої ціни Ask встановленому значенню. При цьому поточний рівень цін менше значення встановленого ордера. Зазвичай ордери цього типу виставляються з розрахунку на те, що ціна інструменту подолає деякий рівень і продовжить своє зростання. Неможливо виставити ордера Buy Stop нижче поточної ціни Ask. Для цього необхідно використовувати ордера типу Buy Limit.

Sell ​​Limit — продати при рівності майбутньої ціни Bid встановленому значенню. При цьому поточний рівень цін менше значення встановленого ордера. Зазвичай ордери цього типу виставляються з розрахунку на те, що ціна інструменту, піднявшись до певного рівня, закінчить зростання і почне знижуватися. Неможливо виставити ордера Sell Limit нижче поточної ціни Bid. Для цього необхідно використовувати ордера типу Sell Stop.

Sell ​​Stop — продати при рівності майбутньої ціни Bid встановленому значенню. При цьому поточний рівень цін більше значення встановленого ордера. Зазвичай ордери цього типу виставляються з розрахунку на те, що ціна інструменту, опустившись до певного рівня, продовжить знижуватися. Неможливо виставити ордера Sell Stop вище поточної ціни Bid. Для цього необхідно використовувати ордера типу Sell Limit.

Для того, щоб встановити відкладений ордер, необхідно викликати вікно «Новий ордер» і змінити тип ордера з «Негайного виконання» на «Відкладений ордер».

При виборі типу «Відкладений ордер» з'являться поля, в яких необхідно вказати умови виконання ордера:

валютну пару, обсяг і курс позиції, що відкривається, вибрати тип ордера, стоп лосс і тейк профіт, а також, якщо необхідно, дати коментар до ордера і встановити термін закінчення ордера, після якого відкладений ордер буде автоматично видалений з програми.

Після установки необхідних параметрів натисніть на кнопку «Встановити ордер» для узгодження умов розміщення та виконання ордера. Побачити встановлений ордер можна в полі «Термінал» у вкладці «Торгівля». Щоб змінити умови відкладеного ордера або видалити його, необхідно натиснути на ньому правою кнопкою миші та вибрати в меню пункт «Модифікувати або видалити ордер».


Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""