Служба поддержки
×

Піпсовка

Даний підхід застосовується для отримання прибутку на коливаннях всередині дня. Протягом дня деякі трейдери роблять понад 200 угод, час життя відкритої позиції в такому випадку всього лише кілька хвилин. Звичайно, прибуток за такими угодами окремо малий, проте в сумі він може досягати значного обсягу.

Ідея піпсовиків – заробити на внутрішньоденному русі. В середньому протягом дня валюти проходять близько 50-60 пунктів. Однак це виходить, якщо вважати ціну відкриття дня і ціну закриття. Але якщо враховувати те, що курси валют в рамках дня не завжди ростуть або падають, а роблять незначні коливання, то в сумі вийде, що валюта проходить за день набагато більше пунктів. Піпсовики намагаються зловити ці коливання.

Даний підхід багатьма порівнюється з рулеткою – схожі прийоми гри, приблизно однакові ймовірності, хоча ймовірність програшу на Forex при такому підході в два рази вище.

Така система приречена. На це є кілька причин.

1. Намагаючись не пропускати жодного коливання курсів, піпсовики користуються сильно наближеними до ринку рівнями обмеження втрат (стоп-лосс).

При постановці такого рівня дуже велика ймовірність зловити збиток всього лише на ринковому шумі, навіть вгадавши вірно напрямок тенденції, але недооцінивши досить протилежну силу биків і ведмедів. Дуже легко помилитися, визначаючи напрям на найближчий час. Набагато важче, ніж визначити цілі руху дня.

Найпростішим захистом від спрацювання ордера, що фіксує збиток, вбачається відсутність самого ордера. Але тоді ви ризикуєте втратити ще більше коштів після сильного руху проти вас, коли ціна пішла настільки далеко, що не представляється можливим її відкіт до первісних рівнів у найближчі хвилини або години. При торгівлі великою часткою депозиту відсутність обмежень збитків може привести до margin call, тобто спускання всього депозиту.

2. Нервове напруження, що виникає при торгівлі з реальними грошима. Як правило, таку стратегію застосовують спочатку на демо-рахунку, де гроші віртуальні, тому страх втратити їх відсутній, та й оброблення заявок проводиться автоматично, тобто моментально.

В реальності накладаються такі фактори, як швидкість оброблення заявки та нервова напруга, яка росте з кожним пунктом зміни ціни в протилежному напрямку. Піпсовка передбачає постійне перебування на ринку, що передбачає постійний стрес, а в стані стресу неможливо здійснювати раціональних вчинків.

Також варто відзначити той факт, що брокери не люблять клієнтів, які роблять величезну кількість операцій. Існують обмеження на кількість заявок в одиницю часу і занадто наполегливих клієнтів, які віддають розпорядження практично кожну секунду. Їх можуть попросити закрити рахунок.

Скальпінг більш наближений до можливості домогтися деякого позитивного результату. За своєю суттю він схожий на піпсовку, тільки мета його – трохи більше кількох пунктів прибутку по одній угоді.

Ось кілька правил скальпуючих тактик.

- Одночасна торгівля по декількох валютних парах і спроба дослідити їх груповий рух. 90% даних систем засновані на груповому русі союзників проти долара. Хоча є системи, засновані на євро і фунті.

- Вибирається валюта-локомотив і затримувальна валюта. Скажімо, EUR/USD вибирається як сигналізатор, AUD/USD – як валюта для торгівлі (передбачається, що вона йде з затримкою в порівнянні з євро.

- Робочий графік вибирається тіковий або М1.

- Більшість маніпуляцій виконуються ордерами.

Вищевикладені ідеї досить активно обговорюються на різних форумах. Використання цих підходів вимагає міцних нервів і хорошої реакції.


Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""