Support service
×

Ztratil jsem některé/všechny informace o účtu. Co mám dělat? Jak změnit informace o účtu?

Situace 1
 
Zapomněl jste heslo obchodníka.
 
Řešení: Požádejte o pomoc náš tým podpory prostřednictvím jakéhokoli komunikačního prostředku; uveďte číslo svého účtu a kódové slovo. Dále, zadejte nové heslo obchodníka, které chcete používat (celkem 6–12 znaků latinské abecedy a číslic).
 
Situace 2
 
Zapomněl jste kódové slovo.
 
Řešení: Požádejte o pomoc náš tým podpory zasláním e-mailu na [email protected] nebo [email protected]. Přiložte sken svého národního průkazu totožnosti / řidičského průkazu a zadejte číslo svého účtu. Vaše kódové slovo bude obnoveno nebo resetováno.
 
Situace 3
 
Zapomněl jste číslo svého účtu.
 
Řešení: Požádejte o pomoc náš tým podpory zasláním e-mailu na [email protected] nebo [email protected]. Uveďte celé své jméno a/nebo e-mail, který jste použili k otevření účtu, a připojte sken svého národního průkazu totožnosti.
 
Situace 4
 
Zapomněl jste PIN kód pro výběr peněz.
 
Řešení: Požádejte o pomoc náš tým podpory zasláním e-mailu na [email protected] nebo [email protected]. Přiložte sken svého národního průkazu totožnosti / řidičského průkazu a zadejte číslo svého účtu a kódové slovo. Nezapomeňte uvést nový PIN kód.
 
Situace 5
 
Přejete si změnit e-mail nebo jiný detail uvedený v přehledu informací o účtu v Klientské zóně.
 
Řešení: Požádejte o pomoc náš tým podpory zasláním e-mailu na [email protected] nebo [email protected]. Přiložte sken svého národního průkazu totožnosti / řidičského průkazu a zadejte číslo svého účtu, kódové slovo a detaily, které chcete změnit.
 
Situace 6
 
Přejete si zjistit nějakou informaci o svém účtu nebo změnit páku a typ účtu.
 
Řešení: Veškeré informace o svém účtu získáte v Klientské zóně po přihlášení pomocí čísla účtu a hesla obchodníka. Můžete tam také změnit heslo obchodníka a páku, stejně jako povolit/zakázat službu Bez swapu.
 

Podělte se o svůj názor

Děkujeme! Přejete si ještě něco dodat?

Jak byste ohodnotili odpověď, kterou jste obdrželi?

Zanechte komentář (nepovinné)

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.
Děkujeme, že jste věnovali čas na vyplnění našeho online dotazníku.

smile""