Support service
×

Ztratil jsem některé/všechny informace o účtu. Co mám dělat? Jak změnit informace o účtu?

Situace 1
 
Zapomněl jste heslo obchodníka.
 
Řešení: Požádejte o pomoc náš tým podpory prostřednictvím jakéhokoli komunikačního prostředku; uveďte číslo svého účtu a kódové slovo. Dále, zadejte nové heslo obchodníka, které chcete používat (celkem 6–12 znaků latinské abecedy a číslic).
 
Situace 2
 
Zapomněl jste kódové slovo.
 
Řešení: Požádejte o pomoc náš tým podpory zasláním e-mailu na [email protected] nebo [email protected]. Přiložte sken svého národního průkazu totožnosti / řidičského průkazu a zadejte číslo svého účtu. Vaše kódové slovo bude obnoveno nebo resetováno.
 
Situace 3
 
Zapomněl jste číslo svého účtu.
 
Řešení: Požádejte o pomoc náš tým podpory zasláním e-mailu na [email protected] nebo [email protected]. Uveďte celé své jméno a/nebo e-mail, který jste použili k otevření účtu, a připojte sken svého národního průkazu totožnosti.
 
Situace 4
 
Zapomněl jste PIN kód pro výběr peněz.
 
Řešení: Požádejte o pomoc náš tým podpory zasláním e-mailu na [email protected] nebo [email protected]. Přiložte sken svého národního průkazu totožnosti / řidičského průkazu a zadejte číslo svého účtu a kódové slovo. Nezapomeňte uvést nový PIN kód.
 
Situace 5
 
Přejete si změnit e-mail nebo jiný detail uvedený v přehledu informací o účtu v Klientské zóně.
 
Řešení: Požádejte o pomoc náš tým podpory zasláním e-mailu na [email protected] nebo [email protected]. Přiložte sken svého národního průkazu totožnosti / řidičského průkazu a zadejte číslo svého účtu, kódové slovo a detaily, které chcete změnit.
 
Situace 6
 
Přejete si zjistit nějakou informaci o svém účtu nebo změnit páku a typ účtu.
 
Řešení: Veškeré informace o svém účtu získáte v Klientské zóně po přihlášení pomocí čísla účtu a hesla obchodníka. Můžete tam také změnit heslo obchodníka a páku, stejně jako povolit/zakázat službu Bez swapu.
 

Share your opinion

Comments:

not required

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""