Support service
×

Utrata części/wszystkich danych konta, zmiana parametrów konta

Sytuacja 1.

Nie pamiętasz swojego hasła tradera.

Rozwiązanie: skontaktuj się z Obsługą Klienta za pomocą dowolnego możliwego sposobu, podając numer konta i słowo klucz. Podaj również żądane nowe hasło tradera (długość 6-12 znaków, musi składać się z łacińskich liter i cyfr).

Sytuacja 2.

Nie pamiętasz swojego słowa klucz.

Rozwiązanie: skontaktuj się z Obsługą Klienta poprzez e-mail [email protected] lub [email protected], dołączając do wiadomości skan/zdjęcie dowodu osobistego/prawa jazdy, a także numer konta. Słowo klucz zostanie przywrócone lub zmienione na żądanie.

Sytuacja 3.

Nie pamiętasz numeru konta.

Rozwiązanie: skontaktuj się z Obsługą Klienta poprzez [email protected] lub [email protected], podaj swoje imię i nazwisko i/lub adres e-mail, na który zostało otwarte Twoje konto, dołączając skan/zdjęcie dowodu osobistego.

Sytuacja 4.

Nie pamiętasz kodu PIN do wypłaty.

Rozwiązanie: skontaktuj się z Obsługą Klienta poprzez [email protected] lub [email protected], dołączając do wiadomości skan dowodu osobistego /prawa jazdy, a także numer konta i słowo klucz. W wiadomości podaj również nowy kod PIN.

Sytuacja 5.

Chcesz zmienić swój adres e-mail lub inne dane określone w informacjach o koncie.

Rozwiązanie: skontaktuj się z Obsługą Klienta poprzez e-mail [email protected] lub [email protected], dołączając do wiadomości skan dowodu osobistego/prawa jazdy, a także numer konta, hasło i informacje, które należy zmienić.

Sytuacja 6.

Chcesz poznać szczegóły swojego konta lub zmienić dźwignię i rodzaj konta.

Rozwiązanie: możesz uzyskać wszystkie informacje o swoim koncie w Gabinecie Klienta, logując się za pomocą numeru konta i hasła tradera. W Gabinecie Klienta istnieje również możliwość zmiany hasła tradera, dźwigni finansowej oraz włączenia/wyłączenia usługi Swap-free.

Podziel się swoją opinią

Dziękujemy! Czy chciałbyś(-abyś) coś dodać?

Jak oceniasz otrzymaną odpowiedź?

Zostaw komentarz (opcjonalnie)

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety online.

smile""