https://www.instaforex.com/partners/
Стати партнером
Вхід для партнерів

Cистема автоматичного повернення спреду

ІнстаФорекс пропонує увазі своїх партнерів автоматичну систему повернення спреду, націлену на підвищення лояльності клієнтів та їхньої мотивації до торгівлі.

Всього лише 5 хвилин достатньо, щоб налаштувати систему, після чого вам не доведеться витрачати час на підрахунок суми рібейт-винагороди для кожного трейдера, що стане одним з ефективних маркетингових інструментів по залученню нових клієнтів.

Завдяки автоматичній системі зарахування рібейта ви зможете заохочувати всіх, або деяких своїх рефералів, повертаючи на їхні рахунки частину комісій, які вони сплатили за здійснення угод. Ваші клієнти будуть отримувати додатковий прибуток незалежно від успішності або збитковості здійснюваних угод.

У кожного партнера є можливість гнучкого налаштування автоматичної системи повернення спреду в партнерському кабінеті. Зокрема, наші партнери можуть вибрати та активувати індивідуальні ставки рібейта для окремих трейдерів. Таким чином, ви зможете використовувати різні методи стимулювання для різних груп клієнтів. Також в партнерському кабінеті доступна статистика нарахувань, яка дозволяє проводити своєчасний моніторинг rebate-виплат.

Практика показує, що автоматична rebate-система компанії ІнстаФорекс сприятливо відбивається на роботі із залучення клієнтів і дозволяє партнерам більше уваги приділяти іншим аспектам бізнесу.

Отримати додаткову інформацію та відповіді на усі запитання ви можете в будь-який зручний для вас час у відділі по роботі з партнерами компанії ІнстаФорекс або електронною поштою [email protected].

Партнерський розділ ГК ІнстаФінтех © Copyright 2007-2024
Група компаній ІнстаФінтех: торговельні марки