Стати партнером
Вхід для партнерів
Вам был открыт партнерский счёт
Счет:
Пароль:

Пароль был также выслан на введенный вами e-mail.

Сервіси компанії

На даній сторінці вашій увазі представлені сервіси, які ІнстаФорекс пропонує партнерам в якості інструментів по залученню клієнтів. Всі сервіси такі, здатні забезпечити ефективність партнерської діяльності та стабільність надходження партнерських комісій.

ПАММ-система
ПАММ-система від ІнстаФорекс - провідний тренд в довірчому управлінні на ринку Форекс, інструмент по залученню нових клієнтів і можливість для самостійного заробітку партнера. Робота в ПАММ-системі не тільки забезпечує комісії від угод трейдерів, але і дозволяє отримувати відсоток від прибутку керуючих трейдерів за залучення інвестицій в їх проекти.
ForexCopy
Даний сервіс копіювання можна використовувати як інструмент по залученню клієнтів. Система підійде для тих, хто має невеликий досвід торгівлі на валютному ринку, оскільки дозволяє новачкам копіювати угоди успішних трейдерів. При цьому партнер може отримувати комісію як з операцій трейдерів, так і угод тих, хто копіює їх угоди.
Форекс-опціони
Партнери ІнстаФорекс мають можливість рекомендувати своїм клієнтам для роботи на валютному ринку сервіс бінарних Форекс-опціонів, прибуток за якими відома заздалегідь, а ризик дорівнює ціні контракту.
Партнерський розділ ГК ІнстаФорекс © Copyright 2007-2021
Бренд ІнстаФорекс являється зареєстрованною власністю ГК ІнстаФорекс