Стати партнером
Вхід для партнерів
Вам был открыт партнерский счёт
Счет:
Пароль:

Пароль был также выслан на введенный вами e-mail.

Статистика

Партнерська статистика призначена для обліку переходів по партнерському посиланню і дозволяє партнерам ІнстаФорекс визначити найбільш ефективні напрямки реклами.

Статистика дозволяє партнерам компанії визначити, яке з напрямків Інтернет-маркетингу є максимально ефективним для них і дає найбільшу віддачу в співвідношенні витрачених коштів до отриманого прибутку у вигляді агентської винагороди.

Статистика комісії
Період можна вибрати з варіантів, запропонованих автоматично або вибрати інший. Можна також вибрати статистику по клієнтах в тій чи іншій валюті. Ви можете побачити загальну суму комісій, отриману з торгівлі ваших клієнтів за обраний період, а можете вибрати певну партнерську мітку і подивитися суму комісій, отриманих з клієнтів, що зареєструвалися саме під цією партнерською міткою. Для вашої зручності кожна партнерська мітка має свій власний колір.
Статистика рахунків
В даному розділі в графічному вигляді можна побачити кількість рахунків, відкритих у вашій партнерської групи за той чи інший період часу. В цьому розділі легко відстежувати загальну статистику за відкритими рахунками - виділити успішні місяці, вчасно помітити спад в залученні клієнтів і змінити маркетингову стратегію, якщо стара тактика вже не приносить колишнього результату. Тут також є поділ на партнерські мітки; ви наочно можете бачити, яка рекламна стратегія виявилася найбільш ефективною і привернула найбільшу кількість клієнтів.
Топ-5 прибуткових рахунків
Серед безлічі своїх клієнтів ви завжди зможете визначити лідируючу п'ятірку тих, хто приносить вам найбільший прибуток. Ця інформація може бути корисна при проведенні змагань між клієнтами. Вибравши вас часовий період, ви можете відстежувати динаміку активності ваших клієнтів.
Топ-30 джерел відкриваються рахунків
Це список інтернет-ресурсів, розташованих за кількістю відкритих рахунків при переході з зазначеного веб-сайту по вашому партнерському посиланню. Тут враховуються посилання з усіма партнерськими мітками без винятку, і за весь час з моменту відкриття першого клієнтського рахунку у вашій партнерської групи. Таким чином, ви завжди можете визначити, який ресурс найбільш успішний в плані поширення партнерського посилання, а з цього зробити необхідні висновки та надалі вибирати тільки ефективні рекламні майданчики.
Статистика кліків
Графік показує загальне число переходів всіх рефералів по вашому партнерському посиланню і партнерських мітках за обраний період часу
Статистика первинних відвідувань партнерської посилання
Даний графік показує число відвідувачів, які вперше перейшли по партнерському посиланню або мітці.
Статистика унікальних кліків
Графік унікальних кліків по партнерському посиланню показує число відвідувачів, які вперше перейшли по ній з певного IP-адреси протягом останніх 24 годин.
Географічний розподіл кліків
Статистика географічного розподілу кліків показує країни з найбільшою кількістю переходів протягом всієї партнерської діяльності.
Партнерський розділ ГК ІнстаФорекс © Copyright 2007-2021
Бренд ІнстаФорекс являється зареєстрованною власністю ГК ІнстаФорекс