https://www.instaforex.com/partners/
Стати партнером
Вхід для партнерів

Друкована продукція

ІнстаФорекс пропонує своїм партнерам широкий асортимент друкованої продукції з фірмовим логотипом компанії.

Логотипи
Є безліч варіантів використання нашого логотипа – від реклами та вивіски до вказівника і таблички на двері офісу представника. Логотипи доступні в усіх можливих виконаннях і форматах.
Наліпки
Наші фірмові наліпки – це простий, але дуже дієвий засіб реклами. Вони можуть бути нанесені на будь-яку поверхню. Їх широко застосовують в оформленні сувенірів, автомобілів, місць проведення промоакцій тощо.
Блокноти
Наші партнери можуть скористатися макетами всілякої канцелярської продукції з логотипами компанії. Іміджева канцелярія з фірмовою символікою підкреслить офіційний статус партнера під час ділових переговорів.
Флаєри
Флаєри з описом сервісів, послуг та спеціальних пропозицій компанії просто незамінні на презентаціях і конференціях, а також допоможуть залучити клієнтів у вашому офісі.
Буклети
Офіційні рекламні буклети стануть відмінним інструментом для залучення нових клієнтів. Вартість друку цього рекламного буклета невелика, користь – відчутна.
Рол-апи
Завдяки яскравому та інформативному рол-апу кожен партнер зможе підвищити презентабельність свого офісу або стенду під час заходу, але найголовніше – залучити більшу кількість клієнтів.
Плакати
Розміщення плакатів, розтяжок, вивісок ІнстаФорекс на різного роду презентаціях або промоакціях сприяє підвищенню статусу цього заходу.
Парасольки
Парасольки з фірмовою символікою так само як і інша брендова продукція ІнстаФорекс, можуть бути використані в різних промоакціях, презентаціях, флешмобах.
Годинник
Годинники з символікою ІнстаФорекс допоможуть зміцнити позитивний образ бренду, привернути до себе клієнта, а також привернути увагу до високого статусу партнерства.
Комп'ютерні миші
Подаруйте своїм клієнтам комп'ютерну мишу з логотипом ІнстаФорекс, і вона довгий час буде нагадувати їм про вас та про нашу компанію!
Футболки
Наші партнери можуть використовувати футболки з логотипом компанії під час проведення різних промоакцій та презентацій.
Бейсболки
Завдяки фірмовим бейсболкам партнери компанії отримують ще один маркетинговий інструмент для залучення клієнтів.
Партнерський розділ ГК ІнстаФінтех © Copyright 2007-2024
Група компаній ІнстаФінтех: торговельні марки