Стати партнером
Вхід для партнерів
Вам был открыт партнерский счёт
Счет:
Пароль:

Пароль был также выслан на введенный вами e-mail.

Часті питання партнерів про бездепозитний StartUp бонус

Чому мені, як партнеру ІнстаФорекс, вигідно, щоб мій клієнт отримав СтартАп-бонус?

Основні плюси ІнстаФорексСтартАп бонусу для партнера компанії в тому, що:

Для чого моєму клієнту отримувати СтартАп-Бонус?

СтартАп Бонус - це безкоштовний початковий капітал, щоб кожен міг спробувати себе в ролі трейдера з Уолл-Стріт і заробити перші $100 прибутку. Погодьтеся, не всі можуть дозволити собі вкласти в торгівлю навіть $500, а з нами клієнт може не тільки спробувати свої сили, але і вивести прибуток, якщо його торгівля виявиться успішною. Для тих, хто не настільки в собі впевнений, щоб починати торгувати самостійно, ми передбачили сумісність бонусу з системою копіювання угод ForexCopy. Зареєструвавшись в цій системі та підписавшись на одного з успішних трейдерів, клієнт не тільки отримає прибуток, але і зможе переймати знання у сформованих професіоналів, набирати досвід і впевненість в собі для подальшої самостійної торгівлі. Разом, наш бездепозитний СтартАп-бонус це відмінна можливість спробувати себе в якості трейдера, навчитися працювати та, головне, заробляти на фінансових ринках.

Як я можу переконати клієнта отримати ІнстаФорекс СтартАп-бонус?

Ви можете довести до них основний список переваг:

Чи отримаю я комісії з торгівлі клієнта на бонусному рахунку?

Звичайно, отримаєте! Ви будете отримувати комісії як за торгівлю клієнтів на реальні кошти, так і на бонусні. Однак, якщо перші комісії доступні до зняття відразу після зарахування, то другий вид комісії (хоч і однакового розміру), стане доступний після першого поповнення і подальшої клієнтської активності. Оскільки мета бонусу саме залучити клієнта в активну торгівлю, то можна не переживати про те, що комісія залишиться недоступною! Розрахунок відторговки для кожного з клієнтів індивідуальний, тому за більш детальною консультацією ви можете звернутися до наших фахівців по контактах Партнерського Відділу.

Навіщо клієнту поповнювати, якщо компанія дарує йому бездепозитний бонус?

Як ви могли помітити, бонус пропонує широкі можливості для швидкого заробітку за рахунок сумісності з Форекс-Копи системою. Однак, щоб вивести отриманий прибуток, клієнту буде необхідно поповнити рахунок.

Де можна подивитися умови бонуса?

З бонусною угодою ви можете ознайомитися з цим посиланням.

Як пояснити клієнтові, що станеться з бонусом і прибутком після того, як він поповнить рахунок?

ІнстаФорекс СтартАп-бонус призначений для старту торгівлі на валютному ринку (що випливає і з його назви). Тому, коли клієнт отримує певний прибуток - компанія пропонує йому поповнити рахунок і продовжити торгівлю на його власні кошти. Відразу після поповнення клієнта СтартАп-бонус скасовується, а прибуток повертається на рахунок клієнта у вигляді бонусу і стає доступною для торгівлі та для виведення, при дотриманні умов Бонусної угоди.

Мій клієнт не може отримати бонус, чому?

Якщо клієнт з якихось причин не може отримати бонус, він обов'язково отримає повідомлення про причини. Повідомлення буде відправлено на e-mail, який клієнт вказав на сторінці отримання бонусу. Порадьте клієнту перевірити поштову скриньку. Також Ви можете звернутися за адресою [email protected] із зазначенням номера рахунку клієнта та отримати відповідь в індивідуальному порядку.

Чому мої клієнти бачать\отримують бонуси на різні суми?

Сума бонусу залежить від місця проживання клієнта.

Як дізнатися, на яку суму бонусу може розраховувати клієнт?

Кожен клієнт компанії може перевірити розмір бонусу для його регіону прямо на Лендінзі.

Мій клієнт отримав бонус, де я можу це побачити?

В партнерському кабінеті буде видно, що ви раніше привернули клієнта, який отримав бездепозитний бонус. Але в партнерську групу клієнт автоматично повернеться тільки після поповнення рахунку на суму мінімум 10% від суми отриманого стартап-бонуса.

Мені прийшов лист з телефоном клієнта. Навіщо?

Коли рахунок клієнта заморожується після досягнення певного прибутку, ви отримуєте на пошту лист з телефоном клієнта, для того мати можливість подзвонити клієнтові та пояснити, чому торгівля стала недоступна, і що треба зробити, щоб продовжити (поповнити рахунок). При цьому клієнт, звичайно, теж отримає лист з поясненнями. Але, як показує практика, набагато більше ймовірності, що клієнт активується саме після контакту з партнером.

Чи може клієнт отримати бонус на відкритий раніше рахунок, яким він не користувався?

Так, може. Для розв'язання питання слід звернутися в службу підтримки СтартАп-бонуса [email protected].

А мені прийде повідомлення, коли мій клієнт поповнить рахунок реальними коштами?

Звичайно, вам обов'язково прийде повідомлення про це.

Партнерський розділ ГК ІнстаФорекс © Copyright 2007-2021
Бренд ІнстаФорекс являється зареєстрованною власністю ГК ІнстаФорекс