Фінансові питання


Час введення/виведення

#депозит#верифікувати карту в ІнстаФорекс#завантажити банківську карту#змінити реквізити в ІнстаФорекс#зміна реквізитів#реквізити для поповнення депозиту#реквізити для зняття коштів#конвертація курсів при поповненні рахунку#конвертація курсів при знятті коштів#система конвертації ІнстаФорекс#зняти кошти з рахунку#платежі в ІнстаФорекс#операції з торговим рахунком#форекс-калькулятор#калькулятор ІнстаФорекс#переваги ІнстаФорекс-лотів#лот в ІнстаФорекс#поповнити рахунок в ІнстаФорекс#зняти кошти в ІнстаФорекс#фінансові операції в ІнстаФорекс#зняття коштів в ІнстаФорекс#реквізити для поповнення депозиту#реквізити для зняття коштів#конвертація курсів при поповненні рахунку#конвертація курсів при знятті коштів#система конвертації ІнстаФорекс#зняти кошти з рахунку#платежі в ІнстаФорекс#операції з торговим рахунком#форекс-калькулятор#калькулятор ІнстаФорекс#переваги ІнстаФорекс-лотів#лот в ІнстаФорекс#поповнити рахунок в ІнстаФорекс#зняти кошти в ІнстаФорекс#фінансові операції в ІнстаФорекс#зняття коштів в ІнстаФорекс

Поповнення через Neteller відбувається миттєво, через Qiwi ‒ протягом 15 хвилин, через Яндекс.Гроші ‒ протягом 3-х годин, з карти Visa/MasterCard ‒ від миттєвого до 24 годин (в залежності від обраного способу оплати), через MoneyBookers/Skrill ‒ до 24 годин. Поповнення рахунку готівкою через наших дилерів займає 1-4 години. Зарахування коштів банківським переказом триває до п'яти робочих днів.

Якщо при переказі через електронні платіжні системи гроші не надійшли на ваш рахунок вчасно, то необхідно зв'язатися з фінансовим відділом або зі службою підтримки та вказати наступні дані: номер рахунку, суму, платіжну систему, номер вашого рахунку в електронній платіжній системі, дату і час переказу. Платіж буде зарахований вручну фінансовим фахівцем в робочий час.

Якщо протягом 24 годин при перекладі з банківської карти гроші не надійшли на ваш рахунок, то необхідно зв'язатися з фінансовим відділом або зі службою підтримки та вказати наступні дані: номер рахунку, суму, спосіб і час переказу.

Якщо протягом 5 робочих днів при поповненні банківським валютним переказом гроші не надійшли на ваш рахунок, то необхідно зв'язатися з фінансовим відділом або зі службою підтримки та вказати наступні дані: номер рахунку, суму, спосіб і час переказу.

Зняття через QIWI, MoneyBookers/Skrill та інші електронні платіжні системи займає від 1 до 7 годин. Зняття коштів банківським переказом займає 2-4 дні. На картки Visa/MasterCard процес зняття триває 2-6 банківських днів.

Якщо при знятті грошові кошти не надійшли на ваш рахунок в зазначений вище термін, то зв'яжіться зі службою підтримки або з фінансовим відділом і вкажіть: номер торгового рахунку, кодове слово, платіжну систему, дату і час оформлення заявки.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів

Поповніть рахунок зручним для вас способом