Технічні питання


Неможливо відкрити позицію
Однією з основних причин, чому вам не вдається відкрити угоду на торговій платформі, є введення пароля інвестора замість пароля трейдера. Будь ласка, переконайтеся, що ви ввели свій пароль трейдера у формі авторизації.
Ще одна поширена причина, через яку неможливо здійснити угоду, - занадто великий обсяг угоди. Це означає, що вільної маржі на вашому рахунку недостатньо для відкриття угоди. Існує три способи вирішення цієї проблеми:
1. Зменшіть обсяг угоди, яку ви б хотіли відкрити.
2. Виберіть вищий коефіцієнт кредитного плеча. Це можна зробити безпосередньо з панелі клієнта, вибравши в меню ліворуч Параметри облікового запису > Особиста інформація.
3. Поповніть свій рахунок достатніми коштами, щоб відкрити угоду запланованого обсягу за поточного рівня кредитного плеча.
Особливу увагу слід приділити помилці ""Торговий контекст зайнятий"", яка може виникати при спробі відкрити/закрити/змінити ордер. Це повідомлення про помилку означає, що ви намагалися відкрити нову позицію, тоді як попередній запит на відкриття/закриття/зміну позиції ще не оброблено. Щоб вирішити цю проблему, ви можете дочекатися обробки вашого попереднього запиту або перезапустити торгову платформу. Ця помилка виникає на стороні клієнта, а не на сервері.
У разі високої волатильності на фінансових ринках (наприклад, під час виходу важливих економічних новин), ви можете зіткнутися з множинними повторними котируваннями (тобто сервер пропонує вам нову ціну, відмінну від вашого запиту) під час спроби відкрити/закрити позицію . Щоб уникнути подібних ситуацій, ви можете позначити опцію ""Увімкнути максимальне відхилення від котированої ціни"" у вікні відкриття/закриття ордера. Встановлення певного значення дозволяє системі автоматично відкривати позицію за новою ціною, якщо відхилення котированої ціни від запитаної не перевищує визначене трейдером.

Вибрані статті

Проблеми з введенням/виведенням коштів

Що робити, якщо виникають проблеми з введенням/виведенням коштів

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Поповніть рахунок зручним для вас способом