Служба поддержки
×

Час переказу

Поповнення через Neteller відбувається миттєво, через Qiwi - протягом 15 хвилин, через Яндекс.Гроші - протягом 3-х годин, з карти Visa/MasterCard - від миттєвого до 24 годин (в залежності від обраного способу оплати), через MoneyBookers/Skrill - до 24 годин. Поповнення рахунку готівкою через наших дилерів займає 1-4 години. Зарахування коштів банківським переказом триває до п'яти робочих днів.

Якщо при переказі через електронні платіжні системи гроші не надійшли на ваш рахунок в термін, то необхідно зв'язатися з фінансовим відділом або зі службою підтримки та вказати наступні дані: номер рахунку, суму, платіжну систему, номер вашого рахунку в електронній платіжній системі, дату та час переказу. Платіж буде зарахований вручну фінансовим фахівцем в робочий час.

Якщо протягом 24 годин при переказі з банківської карти гроші не надійшли на ваш рахунок, то необхідно зв'язатися з фінансовим відділом або зі службою підтримки та вказати наступні дані: номер рахунку, суму, спосіб та час переказу.

Якщо протягом 5 робочих днів при поповненні банківським валютним переказом гроші не надійшли на ваш рахунок, то необхідно зв'язатися з фінансовим відділом або зі службою підтримки та вказати наступні дані: номер рахунку, суму, спосіб та час переказу.

Зняття через QIWI, MoneyBookers/Skrill та інші електронні платіжні системи займає від 1 до 7 годин. Зняття коштів банківським переказом займає 2-4 дні. На карти Visa/MasterCard процес зняття триває 2-6 банківських днів.

Якщо при знятті грошові кошти не надійшли на ваш рахунок в зазначений вище термін, то зв'яжіться зі службою підтримки або з фінансовим відділом та вкажіть: номер торгового рахунку, кодове слово, платіжну систему, дату та час оформлення заявки.


Поділіться думкою

Чи була інформація корисною?

Коментарі:

не обов'язково для заповнення

Благодарим за уделенное время и отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас.

smile""

Поповніть рахунок зручним способом в будь-який момент