Служба поддержки
×

Час переказу

Поповнення через Neteller відбувається миттєво, через Qiwi - протягом 15 хвилин, через Яндекс.Гроші - протягом 3-х годин, з карти Visa/MasterCard - від миттєвого до 24 годин (в залежності від обраного способу оплати), через MoneyBookers/Skrill - до 24 годин. Поповнення рахунку готівкою через наших дилерів займає 1-4 години. Зарахування коштів банківським переказом триває до п'яти робочих днів.

Якщо при переказі через електронні платіжні системи гроші не надійшли на ваш рахунок в термін, то необхідно зв'язатися з фінансовим відділом або зі службою підтримки та вказати наступні дані: номер рахунку, суму, платіжну систему, номер вашого рахунку в електронній платіжній системі, дату та час переказу. Платіж буде зарахований вручну фінансовим фахівцем в робочий час.

Якщо протягом 24 годин при переказі з банківської карти гроші не надійшли на ваш рахунок, то необхідно зв'язатися з фінансовим відділом або зі службою підтримки та вказати наступні дані: номер рахунку, суму, спосіб та час переказу.

Якщо протягом 5 робочих днів при поповненні банківським валютним переказом гроші не надійшли на ваш рахунок, то необхідно зв'язатися з фінансовим відділом або зі службою підтримки та вказати наступні дані: номер рахунку, суму, спосіб та час переказу.

Зняття через QIWI, MoneyBookers/Skrill та інші електронні платіжні системи займає від 1 до 7 годин. Зняття коштів банківським переказом займає 2-4 дні. На карти Visa/MasterCard процес зняття триває 2-6 банківських днів.

Якщо при знятті грошові кошти не надійшли на ваш рахунок в зазначений вище термін, то зв'яжіться зі службою підтримки або з фінансовим відділом та вкажіть: номер торгового рахунку, кодове слово, платіжну систему, дату та час оформлення заявки.


Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""

Поповніть рахунок зручним способом в будь-який момент