Служба поддержки
×

Проблеми з відкриттям ордера (угоди)

Одна з основних причин, по якій ви не можете відкрити угоду з торгового термінала, це використання пароля інвестора замість пароля трейдера. Переконайтеся, що при авторизації вказуєте пароль трейдера.
 
Іншою поширеною причиною, що веде до неможливості відкрити угоду, є занадто великий обсяг угоди (недостатня сума вільних коштів для відкриття операції). Існує три варіанти розв'язання питання.
 
1. Зменшити обсяг угоди, що відкривається.
 
2. Збільшити кредитне плече. Зробити це можна з вашого клієнтського кабінету в розділі "Налаштування рахунку"/"Особиста інформація".
 
3. Внести на рахунок додаткові кошти, достатні для відкриття позиції бажаного обсягу при поточному плечі.
 
На окрему увагу заслуговує помилка "Торговий потік зайнятий", що видається терміналом при спробі відкриття/закриття/зміни ордера. Це означає, що ви спробували відкрити нову позицію, не дочекавшись виконання попереднього запиту на відкриття/закриття/зміну позиції. Щоб розв'язати проблему, слід почекати, поки попередній запит виконається. Або необхідно перезавантажити термінал. Дана помилка виникає на стороні клієнта, а не на стороні сервера.
 
У разі високої волатильності на фінансових ринках (наприклад, під час виходу важливих економічних новин) при спробі відкриття/закриття позиції ймовірні множинні реквоти (пропозиції сервером нової ціни, відмінної від ціни вашого запиту). Для уникнення подібної ситуації можливе застосування опції у вікні відкриття/закриття ордера "Використовувати максимальне відхилення від запитуваної ціни". Виставивши певне значення, ви дозволяєте відкрити позицію за новою ціною автоматично, якщо відхилення нової ціни від ціни запиту відрізняється не більше, ніж на встановлену величину.

Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""