empty

12.12.2017 09:12 AM

Новим представником бренду ІнстаФорекс стала висхідна зірка великого тенісу Дарина Касаткіна. Спортивна кар'єра 20-річної росіянки розвивалася стрімко і, незважаючи на юний вік, Дар'я змогла впевнено заявити про себе і влаштуватися на верхніх рядках світового рейтингу.

Серед основних досягнень можна відзначити перемоги одразу в двох турнірах WTA і семи турнірах ITF в одиночному розряді. До цього Дарина виграла юніорський турнір Великого шолома (Ролан Гаррос-2014 року) і стала срібним призером Юнацьких Олімпійських ігор 2014 року в Китаї. Вихід же у фінал Кубка Кремля-2017 тільки зміцнив позиції тенісистки в табелі про ранги WTA. ІнстаФорекс вірить, що попереду Дарину Касаткину чекає блискуча кар'єра, в першу чергу тому, що вона володіє найважливішими якостями для будь-якого спортсмена - цілеспрямованістю і вражаючою працездатністю. Про це красномовно свідчить такий факт. У матчі першого кола турніру в Римі проти чешки барбора заглавова-стрицова Дар'я отримала сильну травму ноги, в результаті чого була змушена знятися з гри. Попереду був легендарний Ролан Гаррос, але тренерський штаб вже і не думав про це, заявивши: «Добре, якщо будеш готова до Уїмблдону». Однак Дарина рішуче наполягла на своїй участі в турнірі, після чого не тільки блискуче виступила, а й здобула впевнені перемоги в перших двох зустрічах.

Попереду у спортсменки ще багато спортивних випробувань. Однак, ІнстаФорекс щиро вірить, що саме в партнерстві з компанією Дарину Касаткину чекають нові заслужені перемоги!