empty

18.05.2021 10:04 AM

13 травня в Берліні відбувся знаменний фінал футбольного Кубка Німеччини серед Боруссії Дортмунд і Лейпцига. "Джмелі" здобули ефектну перемогу з рахунком 4:1 і стали повноправними власниками Кубка в цьому році. Це знаменна подія і для команди ІнстаФорекс, адже саме наша компанія є регіональним партнером Боруссії Дортмунд в СНД і Азії.

Проведений фінал Кубка Німеччини був дуже видовищним. Перший гол "посипався" в ворота Лейпцига вже на п'ятій хвилині матчу. І далі "джмелі" утримували дуже високий темп, забиваючи один гол за іншим. Лейпцигу нічого не залишалося робити, окрім як в черговий раз діставати м'яч з сітки воріт. Не врятував їх і гол останньої надії на 72-ій хвилині поєдинку.

Цей матч увійшов в історію Кубка Німеччини, оскільки в ньому один одному протистояли наймолодші тренери, що коли-небудь виходили в фінал турніру. І 33-річний Юліан Нагельсманн програв цю дуель 38-річному Едіну Терзичу.

Ця перемога у фіналі Кубка Німеччини стала п'ятою для Боруссії Дортмунд. Але далеко не останньою! Команда ІнстаФорекс бажає знаменних перемог легендарній німецькій команді.