empty

09.06.2021 11:43 AM

Трапляється, радість переповнює так сильно, що хочеться нескінченно ділитися нею з усім іншим світом. Так сталося і з нами. А причиною для радості стали перемоги давніх і надійних друзів компанії ІнстаФорекс.

Так, 13 травня футбольна команда "Боруссія Дортмунд", регіональним партнером якої ІнстаФорекс є упродовж вже багатьох років, виграла кубок Німеччини! Однак – це ще не все! Завдяки ривку на фініші чемпіонату, німецька команда забезпечила собі безпрецедентний вихід в Лігу Чемпіонів, посівши 3-є місце в чемпіонаті Німеччини з футболу.

Ще однією причиною нашої радості стала перемога хокейного клубу "Зволен" в Чемпіонаті Словаччини з хокею 2020/2021 вперше за вісім років! І всі ці вісім років компанія ІнстаФорекс в якості генерального спонсора одного з найстаріших хокейних клубів Словаччини підтримувала "Зволен" і вірила в його непереможність.

Ці високі досягнення наших партнерів стали великим перемогою, а також радістю і для нас – компанії ІнстаФорекс. Тому ми вирішили розділити їх з вами та подарувати вам максимально можливий з усіх бонусів акції “Щасливий Депозит”.

Все, що вам треба – поповнити свій торговий рахунок на 3000$ до 30 червня.

Кожен раз, як ви вносите $3000 на депозит – ви автоматично стаєте учасником акції та претендентом на головний грошовий приз – $10 000!

В кінці червня ми випадковим чином виберемо один торговий рахунок, який стане виграшним, і зарахуємо на нього призовий фонд у розмірі $10 000.

Поспішайте, час акції обмежений! Взяти участь в конкурсі можна лише до кінця червня.