Support service
×

Stratil som niektoré/všetky údaje k môjmu účtu. Čo mám robiť? Ako zmeniť údaje k účtu?

1. situácia

Zabudli ste svoje heslo obchodníka.

Riešenie: ľubovoľným spôsobom kontaktujte náš tím zákazníckej podpory a uveďte číslo svojho účtu a kód. Uveďte tiež nové heslo obchodníka, ktoré chcete používať (v rozsahu 6 – 12 znakov, musí pozostávať z latinských písmen a čísel).


2. situácia

Zabudli ste svoj kód.

Riešenie: požiadajte o pomoc náš tím zákazníckej podpory zaslaním e-mailu na adresu [email protected]. Priložte oskenovanú kópiu svojho občianskeho preukazu / vodičského preukazu a zadajte číslo svojho účtu. Buď vám obnovíme starý kód, alebo vygenerujeme nový.


3. situácia

Zabudli ste číslo svojho účtu.

Riešenie: požiadajte o pomoc náš tím zákazníckej podpory zaslaním e-mailu na adresu [email protected]. Zadajte svoje celé meno a/alebo e-mail, ktoré ste uviedli pri registrácii účtu, a priložte oskenovanú kópiu svojho občianskeho preukazu.

4. situácia

Zabudli ste svoj PIN kód na výber peňazí.

Riešenie: požiadajte o pomoc náš tím zákazníckej podpory zaslaním e-mailu na adresu [email protected]. Priložte oskenovanú kópiu svojho občianskeho preukazu / vodičského preukazu a zadajte číslo svojho účtu a kód. Nezabudnite uviesť nový PIN kód.


5. situácia

Chceli by ste zmeniť e-mail alebo akékoľvek iné údaje uvedené v súhrne účtu vo vašom klientskom kabinete.

Riešenie: požiadajte o pomoc náš tím zákazníckej podpory zaslaním e-mailu na adresu [email protected]. Priložte oskenovanú kópiu svojho občianskeho preukazu / vodičského preukazu a zadajte číslo svojho účtu, kód a údaje, ktoré chcete zmeniť.


6. situácia

Máte otázku ohľadom svojho účtu alebo chcete zmeniť páku či typ účtu.

Riešenie: všetky informácie o svojom účte nájdete v klientskom kabinete. Prihlásiť doň sa môžete pomocou čísla účtu a hesla obchodníka. V klientskom kabinete tiež môžete zmeniť heslo obchodníka a páku, ako aj povoliť/zakázať službu bez swapov.

 


Podeľte sa o svoj názor

Ďakujeme! Chcete ešte niečo dodať?

Ako by ste ohodnotili našu odpoveď?

Zanechajte komentár (nepovinné)

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá.
Ďakujeme, že ste venovali váš čas vyplneniu nášho online dotazníka.

smile""