Support service
×

Stratil som niektoré/všetky údaje k môjmu účtu. Čo mám robiť? Ako zmeniť údaje k účtu?

1. situácia

Zabudli ste svoje heslo obchodníka.

Riešenie: ľubovoľným spôsobom kontaktujte náš tím zákazníckej podpory a uveďte číslo svojho účtu a kód. Uveďte tiež nové heslo obchodníka, ktoré chcete používať (v rozsahu 6 – 12 znakov, musí pozostávať z latinských písmen a čísel).


2. situácia

Zabudli ste svoj kód.

Riešenie: požiadajte o pomoc náš tím zákazníckej podpory zaslaním e-mailu na adresu [email protected]. Priložte oskenovanú kópiu svojho občianskeho preukazu / vodičského preukazu a zadajte číslo svojho účtu. Buď vám obnovíme starý kód, alebo vygenerujeme nový.


3. situácia

Zabudli ste číslo svojho účtu.

Riešenie: požiadajte o pomoc náš tím zákazníckej podpory zaslaním e-mailu na adresu [email protected]. Zadajte svoje celé meno a/alebo e-mail, ktoré ste uviedli pri registrácii účtu, a priložte oskenovanú kópiu svojho občianskeho preukazu.

4. situácia

Zabudli ste svoj PIN kód na výber peňazí.

Riešenie: požiadajte o pomoc náš tím zákazníckej podpory zaslaním e-mailu na adresu [email protected]. Priložte oskenovanú kópiu svojho občianskeho preukazu / vodičského preukazu a zadajte číslo svojho účtu a kód. Nezabudnite uviesť nový PIN kód.


5. situácia

Chceli by ste zmeniť e-mail alebo akékoľvek iné údaje uvedené v súhrne účtu vo vašom klientskom kabinete.

Riešenie: požiadajte o pomoc náš tím zákazníckej podpory zaslaním e-mailu na adresu [email protected]. Priložte oskenovanú kópiu svojho občianskeho preukazu / vodičského preukazu a zadajte číslo svojho účtu, kód a údaje, ktoré chcete zmeniť.


6. situácia

Máte otázku ohľadom svojho účtu alebo chcete zmeniť páku či typ účtu.

Riešenie: všetky informácie o svojom účte nájdete v klientskom kabinete. Prihlásiť doň sa môžete pomocou čísla účtu a hesla obchodníka. V klientskom kabinete tiež môžete zmeniť heslo obchodníka a páku, ako aj povoliť/zakázať službu bez swapov.

 


Share your opinion

Comments:

not required

Your feedback is very important to us.
Thank you for taking the time to complete our online survey.

smile""