Facebook
 
 
Časopis "Mangust" №4-№5 (August 2011)
Výsledky súťaže vo váhovej kategórii do 70 kg
Vladislav Parubchenko (Hermes, Kijev) VS Andrei Mitrofanov (Pro Team Peresvit, Kharkiv – Ternopil)
Víťaz: Vladislav Parubčenko v kole 1:1.30 tzv. triangle chmatom.

Výsledok zápasu v kategórii do 77 kg
Ivan Zagubynoga (Sparta, Komsomolsk) VS Renat Lyatifov (Fightzone, Doneck)
Víťaz: Renat Lyatifov v kole 3: 5.00 jednohlasným rozhodnutím.

Výsledok zápasu v kategórii do 77 kg
Alexander Nikishenko (Scorpion, Kherson) VS Maxim Krolikov (Profi Sport Promotion, Donetsk – Krivoy Rog)
Víťaz: Alexander Nikishenko v kole 1: 0.45 technickým KO.

Semifinálový zápas ukrajinského pohára Grand MIx Fight & ProFC 2011:

Zápasy v kategórií do 70 kg
Maxim Ivshev (Mangust, Odessa) VS Vladimir Pavlenko (Patriot, Dnepropetrovsk)
Víťaz: Maxim Ivshev v kole 1: 3.30 technickým KO.

Artem Boyko (Fightzone, Doneck) VS Dmitry Parubčenko (Dobro, Kyjev – Sumy)
Víťaz: Dmitri Parubčenko v kole 2: 2.20 tzv. choke hold.

Zápas v kategórií do 77kg
Alexey Valivakhin (Patriot, Dnepropetrovsk) VS Jaroslav Frančuk (Profi Sport Promotion, Doneck – Krivoy Rog)
Víťaz: Jaroslav Frančuk v kole 1: 2.55 technickým KO.

Zápas v kategórií do 84 kg
Roman Bernadsky (Tornado, Simferopol) VS Taras Pikhunyk (Pro Team Peresvit, Kharkiv – Ternopil)
Víťaz: Taras Pikhunyk v prvom kole 1: 2.20 úderom ramenom.

Maxim Shvets (Profi Sport Promotion, Donetsk – Krivoy Rog) VS Vladimir Oleshkevich (Real Fight Promotion, Lvov)
Víťaz: Maxim Shvets v kole 2: 5.00 jednohlasným rozhodnutím.

Zápasy v kategórií do 93 kg
Juri Gorbenko (Tornado, Simferopol) VS Pavel Snigur (Fightzone, Doneck)
Víťaz: Pavel Snigur v kole 3: 5.00 jednohlasným rozhodnutím.

Dmitry Bulgak (Real Fight Promotion, Lvov) VS Vano Arakelyan (Mangust, Odessa)
Víťaz: Dmitri Bulgak v kole 1: 0.15 tzv. choke hold.

Zápasy v kategórií nad 93 kg
Ivan Zazulyak (Pro Team Peresvit, Kharkiv – Ternopil) VS Andrey Polishchuk (Mangust, Odessa)
Víťaz: Andrey Polishchuk v kole 1: 0.35 úderom ramenom.

Evgeny Kurakin (Fightzone-CSP, Doneck) VS Evgeny Guryanov (Patriot, Dnepropetrovsk)
Víťaz: Evgeny Kurakin v kole 1 : 0.48 tzv. choke hold.

Výsledok zápasu v kategórií nad 93 kg
Vladimir Lyushchik (Real Fight Promotion, Lvov) VS Evgeny Denshchikov (Bulova – CSP, Dnepropetrovsk)
Víťaz: Evgeny Denshchikov v kole 1: 1.48 technickým KO.

Mali by sme pripomenúť, že prvé kolo ukrajinského pohára sa konalo 15. apríla v Simferopole v Cirkusovej Aréne. Rozhodujúce tvrdé boje určili prvých semifinalistov: Andrey Prizyuk (70 kg), Taras Sapa (77 kg), Alexander Voitenko a Sergey Churilov (84 kg), Vladimir Nikolaev a Yuri Pilipchuk (93 kg), Igor Slyusarchuk a Victor Matviychuk (nad 93 kg). Takmer všetky zápasy semifinálového kola sú už rozhodnuté a nasledovne:


Váhová kategória do 70 kg
Andrew Prizyuk (Tornado, Simferopol) VS Maxim Ivshev (Mangust, Odessa)
Dmitry Parubchenko (Dobro, Kiev – Sumy) VS Taras Sapa (Pro Team Peresvit, Kharkiv)

Váhová kategória do 77 kg
Alexander Voitenko (Tornado, Simferopol) VS Jaroslav Frančuk (Profi Sport Promotion, Doneck – Krivoy Rog)
Sergey Churilov (Dobro, Kyjev – Sumy), Mangust(Odessa) VS PRF(Lviv) víťaz zápasu

Váhová kategória do 84 kg
Vladimir Nikolaev (Patriot, Dnepropetrovsk) VS Taras Pikhunyk (Pro Team Peresvit, Kharkiv – Ternopil)
Yuri Pilipčuk (Dobro, Kyjev – Sumy) VS Maxim Shvets (Profi Sport Promotion, Doneck – Krivoy Rog)

Váhová kategória do 93 kg
Paul Snigur (Fightzone, Doneck) VS Dmitry Bulgakov (PRF, Lvov)
Igor Slyusarčuk (Pro Team Peresvit, Ternopil – Kharkiv), Dobro (Kyjev, Sumy) / Patriot (Dnepropetrovsk)

Váhová kategória nad 93 kg
Victor Matviychuk (Profi Sport Promotion, Doneck – Krivoy Rog) VS Andrey Poliščuk (Mangust, Odessa)
Evgeny Guryanov (Patriot, Dnepropetrovsk), Dobro (Kyjev – Sumy) / RFP (Lvov) víťaz zápasu.

Fotky a videá z druhého kola ukrajinského pohára Grand Mix Fight & ProFC 2011 nájdete na našej webstránke už čoskoro.

Naspäť
Can't speak right now?
Ask your question in the chat.