InstaForex je jedním z hlavních sponzorů HKm Zvolen jednoho z nejstarších slovenských hokejových klubů, které hrají v slovenské extralize. Tým je známý také jako Bryndziari nebo Rytíři z pod Pustého hradu.

InstaForex má dlouhou tradici podpory nadějných sportovních týmů které, tak jako broker samotný, vždy míří na nejvyšší cíle a usilují o vítězství. Během fungování klubu Zvolen již mnohokrát potvrdil své mistrovství, odhodlání a touhu vyhrávat znovu a zvova.

Za klub v minulosti hrávali takové mezinárodní hvězdy jako Jozef Golonka, Michal Handzuš, Vladimír Országh a Richard Zedník. V současnosti za klub hrávají mnohý mladí a talentovaní hráči jako Marek Šimko a Michal Chovan, kteří jsou nastupujícími hvězdami slovenské hokejové extraligy. Navíc jsou členy týmu i zkušení a známí hráči, účastníci světových šampionátů jako jsou Andrej Podkonický a Ladislav Čierny.

Není překvapením, že takový zkušený tím se drží na špici slovenské extraligy již od 90. let. HKm Zvolen již získal sedm medailí (dvě zlaté, čtyři stříbrné a jednu bronzovou). Klub hrál 5 krát v Kontinentálním poháru IIHF a v sezóně 2004-2005 vyhrál finále proti HC Dynamo Moskva.

Shlédněte také

Ole Einar Bjørndalen - brand ambasador InstaForexu

InstaForex s hrdostí oznamuje, že norská sportovní ikona Ole Einar Bjørndalen, 8x olympysky zlatý medialista, 20x světový šampion a 6x vítěz světového poháru se stal brand ambasadorem InstaForex. Spolupráce s nejlepším altétomn v historii olympijských her začala v zimě 2015. Díky neskutečnému rekordu jeho prvního vítězství před 20 lety, Bjørndalen potvrdil status "King of Biathlon" v Sochi když vyhrál 2 zlaté medaile.

InstaForex - official partner of Dragon Racing

Svět profesionálního motorismu podobně jako finanční svět se neustále vyvíjí a zlepšuje posledními technologiemi každý den. Toto se děje is turbo motory, KERS systémy, online obchodováním stejně jako s PAMM a ForexCopy systémy. Dnes, řídí elektrické auta a jednoduše víme obchodovat na finančních trzích.

InstaForex Loprais Team – oficiální účastník Dakar rally

InstaForex je hlavní sponzor oficiálního účastníka Dakar rally, InstaForex Loprais týmu. Smlouva byla podepsána v květnu 2011 za Loprais team Aleše Lopraise a za InstaForex Dmitry Savchenko. Byl to skvělý moment pro obě strany.

Co potřebujete abyste se stal šampionem? Rychlé reakce a perfektní dovednosti!

Těžké cíle a neustálé zlepšování - to je to co spojuje InstaForex a Olega Taktarova - sportovce, herce a filmového producenta. Osoba, která se stala tváří InstaForex.

Multiple Muay Thai World Champion Andrei Kulebin

Turnaj Muay Thai Kings of Muay Thai sponzorovaný společností Instaforex se konal v Grodno, Bělorusko 3. června. The King of Muay Thai titul vyhrál Andrei Kulebin, několikanásobný světový šampion.