Získejte nejlepší obchodní podmínky a atraktivní bonusové nabídky! Již jsme rozdali 6 legendárních sportovních vozů! Ale to nás nezastaví! Další Lamborghini Huracan nejnovější generace můžete mít vy!

InstaForex - investujte do svých vítězství!

Platforma pro obchodování

Pro mobilní zařízení

Pro obchodování přes prohlížeč

Bonusy InstaForexu

Můžete se účastnit soutěží bez ohledu na vaše znalosti Forexu, protože naše společnost vyvinula soutěže pro držitele demo účtů i živých účtů.

Pro nováčky společnost připravila nejlepší soutěž pro demo účty. Je to skvělá příležitost pro otestování dovedností a získání nových zkušeností bez rizika ztráty skutečných peněz.

Obchodní soutěže na živých účtech vám pomohou zvýšit obchodní dovednosti, vyvíjet nové ziskové strategie a konkurovat opravdovým profesionálům.

Účast v soutěžích nevyžaduje neustálé sezení před monitorem. Do soutěže, o kterou máte zájem, se můžete kdykoli připojit, protože naše soutěže probíhají pravidelně a trvají několik dní nebo měsíců. Každý obchodník najde soutěž, která mu nejvíce vyhovuje.

Každý se může stát vítězem, zkuste to!

Na této webové stránce naleznete seznam aktuálních i ukončených soutěží a kampaní společnosti InstaForex. Chcete-li se dozvědět více o konkrétní soutěži, přejděte na její webovou stránku. Zde najdete pravidla, seznam registrovaných účastníků a přístup k bezplatné registraci. Nejlepší účastníci se dostanou na seznam vítězů.

Otevřete buď live nebo demo účet a zúčastněte se našich soutěží! Vítězství je výsledkem vašeho úsilí!

Vyhrajte Lamborghini od InstaForexu!

Světový broker č.1 dává jednomu svému zákazníkovi jedinečnou příležitost odvézt si legendární luxusní sportovní vůz! InstaForex poskytuje šanci vyhrát Lamborghini, legendární italské sportovní auto. Kampaň s hlavní cenou Lamborghini Huracan se bude konat od 26. prosince 2016 do 20. prosince 2019.

Velký závod

Soutěž mezi demo-účty zahrnuje čtyři etapy a finále s výherním fondem $ 55,000 a probíhá každé dva měsíce. Velký závod je příležitostí k upevnění vašich znalostí v obchodování na Forexu a šance získat skutečné finanční prostředky na váš obchodní účet.

Obchoduj chytře, vyhraj mobil

Klienti InstaForexu mohou v průběhu soutěže "Obchoduj chytře, vyhraj mobil" získat iPad, iPhone, Blackberry a Samsung Galaxy Tab. Navyšte svůj obchodní účet o 500 USD a vyhrajte jedno z 12 zařízení. Vlastník každého zařízení je náhodně určen transparentním a nestranným postupem.

InstaForex Sniper

Soutěž pořádaná každý týden na demo účtech. Bez omezení pro stávající klienty InstaForex. V této sérii soutěží je každý týden rozdáno 1500 USD. Celková hodnota cen k výhře je 75000 USD.

Lucky Trader

Každý držitel demo účtu u InstaForexu může vstoupit do soutěže Lucky Trader. Každých čtrnáct dní jsou vypláceny výhry 3 000 dolarů. Roční výhra je 75 000 USD. Zaregistrujte se v dalším kroku během aktuální soutěže.

Skutečný Scalping u InstaForex

Soutěž na DEMO účtech pořádaná každý měsíc. Ceny v celkové hodnotě - 72000.00 USD (6000.00 USD pro každý měsíc).

Soutěž krásy Miss Insta Asia 2018

InstaForex soutěž krásy započala nevídaný projekt! Přihlašování účastnic do Miss Insta Asia souteže krásy už započalo. Účastnice z mnoha zemí Asijského regionu budou soupeřit o titul Královny Krásy.

Chancy Deposit

Tato Kampaň je pro všechny klienty, kteří vloží na svůj účet alespoň 3000.00 USD. Hlavní cena - 1000 USD každý týden.

Milionová opce

Milionová opce je týdenní soutěž, které se může účastnit každý majitel demo účtu u InstaForexu. Opce jsou hlavním obchodním nástrojem této soutěže. Týdenní výhra je zde $ 1,500. Pro účastníky soutěže InstaForex nejsou žádné omezení.

Rally FX-1 od InstaForexu

Pokud máte demo účet u InstaForexu, máte možnost zúčastnit se rally FX-1 společností InstaForex. Týdenní fondu cen činí 1500 USD. V této soutěži nejsou žádná omezení.

Losování

BMW X6 od InstaForexu

Jsme rádi, že můžeme ohlásit uvedení nové super kampaně Win BMW X6 od společnosti InstaForex s hlavní cenou - výkonným luxusním cross-over BMW X6. Kampaň je otevřena od 28. prosince 2015 do 29. prosince 2017.

Hrdina zápasu

InstaForex zahájil úžasnou soutěž zaměřenou na fanoušky Liverpoolu FC. Před každou Liverpool FC EPL hrou jsme nabídli šanci odhadnout nejlepšího hráče v hře. Hlavní cenou soutěže byl výlet na jeden ze zápasů asijského turné klubu s příležitostí promluvit si s vítězem soutěže mezi hráči.

Nesněte o něm, vyhrajte ho! Jaguar F-Type od společnosti InstaForex

Nesněte o něm, vyhrajte ho! Jaguar F-Type byla kampaň InstaForexu, která se konala od 27. října 2014 do 31. října 2016. Hlavní cena byla výkoné superauto nejvyšší třídy: Jaguar F-Type. podívejte se prosím na jméno vítěze, navštivte stránku soutěže.

Poražte legendu

Soutěž se konala ve spolupráci s legendárním klubem Liverpool a klubovou hvězdou 20. a 21. století - Jasonem McAteerem. Co bylo jedinečné v této soutěži, je její kombinace obchodování a fotbalu. Zvláštní binární volba byla obchodním nástrojem soutěže. Tato volba byla založena na prognózách InstaForexu o výsledcích Liverpool FC v zápasech Premier League.

Znovu do Anfieldu

Už jste někdy snili o absolvování plně placeného výletu do Velké Británie jako VIP host Liverpool FC při současném sledování hry proslulého týmu? Váš sen se může splnit již na jaře díky vašim rozsáhlým znalostem o legendárním fotbalovém klubu!

Jaro v Liverpoolu od společnosti InstaForex

Naše soutěž uspořádaná ve spolupráci s legendárním Liverpool FC, která začala v prosinci 2015, právě skončila. Dne 30. ledna 2016 jsme stanovili číslo Liverpoolu 00206, které bylo tvořeno 5 hlavní měnovými sazbami v 23:59.

Sportovní styl: Porsche Cayman od InstaForexu

Sportovní styl: Porsche Cayman ze soutěže InstaForexu je oficiálně ukončena! Číslo Porsche 63937 bylo vylosováno 19. října 2015.

Do Anfieldu

Soutěž o vstupenky do Anfieldu společně organizovaný společností InstaForex a Liverpoolem FC skončila. Soutěž s obchodováním binárních opcí se konala od 3. listopadu 2014 do 31. ledna 2015. Navštivte soutěžní stránku, kde poznáte jména šťastných vítězů vstupenek VIP na domácí zápas legendárního Liverpool FC.

Vánoce v Liverpoolu od InstaForexu

Během 2 měsíců - mezi 15. zářím a listopadem 2015 - InstaForex pořádal Vánoce v Liverpoolu. Byly vylosovány tři výlety do vlasti legendárního města Beatles - Liverpoolu včetně VIP vstupenky s all inclusive pohoštěním k domácímu utkání FC Liverpool. Na této stránce můžete najít jména tří šťastných vítězů.

Sports Lotus je váš obchodní bonus

Dne 27. června 2014 v 23:59 bylo vylosováno výherní číslo automobilu Lotus, čímž skončila dvouletá kampaň. Vítězem sportovního Lotusu jakožto obchodního bonusu, a šťastným majitelem nového sportovního vozu, byl Aleksey Vybornov z Moskvy. Na webové stránce soutěže můžete zjistit, jaké číslo Lotus bylo vylosováno, a jaká verze sportovního Lotusu byla vyhrána.

Nejlepší obchodování, luxusní jízda

Od 8. září 2011 do 27. září 2013 společnost InstaForex pořádala soutěž Best Trading, Luxury Driving, kampaň nabízející luxusní automobilový vůz Porsche Cayenne od legendárního německého výrobce automobilů Porsche AG. Vítězem byl klient InstaForex Evgeniy Trots z Norilsku v Rusku. Na této stránce můžete zobrazit číslo obchodního účtu, s kterým Evgeni vyhrál. Můžete se také dozvědět o jeho volbě - peníze nebo zbrusu nové Porsche Cayenne.

Rychlá jízda od nejlepšího makléře

Rychlá jízda z kampaně Best Broker byla oficiálně uzavřena 25. května 2012. Více než 3 000 soutěžících z celého světa bojovalo o nové auto. Navštivte soutěžní stránku a zjistěte, kdo vyhrál Lotus Evora.

Vyhrajte Lotus od InstaForex

V květnu 2011 skončila kampaň Vyhraj Lotus od InstaForexu. Hlavní cenou byl nový sportovní vůz od britské automobilky Lotus Elise. Hlavní cenu získal obchodník z Malajsie. Navštivte stránku kampaně, abyste zjistili, zda si obchodník zvolil peníze nebo auto, a vše o prvních emocích po vítězství.

Hummer Jammy Fellowa

Kampaň s Hummerem Jammy Fellowa skončila v květnu 2010. Hummer H3 byl vylosován jako hlavní cena. Zprávu včetně videa ze slavnostního vyhlášení a rozhovor s vítězem Hummer H3 na webové stránce kampaně.